موافقت بارسلونا و اتلتیکو برای معاوضه دپای با کاراسکو
موافقت بارسلونا و اتلتیکو برای معاوضه دپای با کاراسکو
دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکو مادرید برای معاوضه دو بازیکن سرشناس خود به توافق رسیده اند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکو مادرید در خط حمله خود به دنبال تقویت در فصل نقل و انتقالات زمستانی هستند.

از یک طرف اتلتیکو مادرید به دنبال جایگزینی شایسته برای ژائو فلیکس است که در زمستان به صورت قرضی راهی چلسی شد و از طرف دیگر هم بارسلونا به دنبال ذخیره ای طلایی برای روبرت لواندوفسکی است.

آبی اناری ها دوست داشتند که زمینه بازگشت اوبامیانگ را مهیا کنند اما چلسی رقم بالایی می خواهد و مشکلات مالی آبی اناری ها باعث شده است تا آنها بی خیال بازگشت این بازیکن شوند.

اتلتیکو مادرید و بارسلونا با معاوضه دپای و کاراسکو موافقت کرده اند و به احتمال خیلی زیاد مهاجم هلندی آبی اناری ها که در دوران ژاوی کاملا نیمکت نشین شده است راهی مادرید می شود تا شاگرد سیمئونه شود. کاراسکو هم که ذخیره طلایی سیمئونه بوده است به بارسلونا خواهد آمد تا این بار ذخیره لواندوفسکی شود.

قرارداد دپای با بارسلونا تابستان سال جاری به پایان می رسد. این مهاجم هلندی در دوران کومان به بارسلونا آمد و در ۳۸ بازی ۱۱ گل برای تیم به ثمر رساند. او در فصل جاری تنها ۴ بازی برای آبی اناری ها انجام داده و یک گل هم به ثمر رسنده است.

از طرف دیگر قرارداد کاراسکو هم ژوئن پیش رو با اتلتیکو مادرید به پایان می رسد و باشگاه مادریدی قصد ندارد قرارداد او را تمدید کند تا جدایی او هم بسیار محتمل باشد.