مورینیو در بازی دوستانه هم اخراج شد!
مورینیو در بازی دوستانه هم اخراج شد!
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی در جریان بازی دوستانه این باشگاه ایتالیایی و رئال بتیس نیز کارت قرمز دریافت کرد.

به گزارش حاشیه ورزش، رم با سرمربی جدید خود در حال سپری کردن آخرین روزهای اردوی پیش فصل بوده و مهیای شروع فصل جدید می شود. آنها دیشب در دیداری دوستانه و البته جنجالی 2-5 مغلبوب بتیس شدند و مورینیو در این دیدار باز هم جنجال به پا کرد. سرمربی پرتغالی با هجوم به زمین به تصمیم داور مبنی بر اخراج یکی از بازیکنانش و قبول کردن گل هند بتیس اعتراض کرده و در نهایت با کارت قرمز مواجه شد. جالب اینجست دو بازیکن دیگر رم نیز در ادامه مسابقه اخراج شدند تا رم در پایان بازی را با هشت نفر به پایان برساند.

ضربه الکس مورنو، بازیکن بتیس به دیرک دروازه رم برخورد کرد و خود او در ریباند دروازه این تیم را باز کرد. بازیکنان جالوروسی معتقد بودند در این صحنه خطای هند بازیکن حریف صورت گرفته و به داور اعتراض می کردند که مورینیو نیز خیلی زود خود را به این جمع رسانده و در نهایت نیز کارت قرمز گرفت. ابتدا لورنزو پلگرینی، کاپیتان رم اخراج شد و سپس نوبت به مورینیو رسید. در ادامه نیز جانلوکا مانچینی و ریک کارسدوپ از رم از زمین اخراج شدند.

آخرین بازی دوستانه پیش فصل رم شنبه 14 اگوست در ورزشگاه المپیکو و مقابل تیم مراکشی راجا کازابلانکا برگزار می شود. جالوروسی فصل جدید سری آ خود را یکشنبه 22 آگوست و در خانه خود با دیدار مقابل فیورنتینا آغاز می کند.

  • منبع خبر : ورزش سه