مورینیو یک روباه مکار است
مورینیو یک روباه مکار است

ماروتا به رفتارهای تحریک آمیز مورینیو بعد از بازگشت به سری A واکنش نشان داد. به گزارش حاشیه ورزش وبه نقل از elsport، مورینیو در بازگشت به سری A هدایت رم را برعهده گرفت و در همین مدت کوتاه رفتارها و واکنش های حاشیه برانگیزی داشته است. ماروتا، مدیر ورزشی اینتر در واکنش به صحبت […]

ماروتا به رفتارهای تحریک آمیز مورینیو بعد از بازگشت به سری A واکنش نشان داد.

به گزارش حاشیه ورزش وبه نقل از elsport، مورینیو در بازگشت به سری A هدایت رم را برعهده گرفت و در همین مدت کوتاه رفتارها و واکنش های حاشیه برانگیزی داشته است.

ماروتا، مدیر ورزشی اینتر در واکنش به صحبت های مورینیو گفت: مدت های زیادی است که مورینیو را می شناسیم. او یک روباره پیر و مکار است که عادت به رفتارهای تحریک آمیز داد تا واکنش دشمنان خود را برانگیزد. ما وارد بازی های مورینیو نمی شویم. نباید به طرف دام های او رفت که برای ما قرار داده شده اند.

صحبت های مدیر ورزشی اینتر در حالی است که مورینیو در بین هواداران این تیم بسیار محبوب است و توانست نخستین سه گانه تاریخ باشگاه را کسب کند.

ماروتا درباره تغییرات در اینتر گفت: به عنوان قهرمان اسکودتو ۹۰ درصد تیم حفظ خواهد شد. بعد از جدایی اشرف حکیمی به دنبال جایگزینی شایسته برای او هستیم. باتوجه به شرایط اقتصادی که وجود دارد جذب بازیکنان گران قیمت برای بیشتر تیم ها سخت شده است.