نباید اجازه داد بایرن مونیخ از ما دور شود
نباید اجازه داد بایرن مونیخ از ما دور شود
سرمربی بوروسیا دورتموند امید زیادی دارد که بتواند اختلاف را با صدر جدول رده‌بندی کاهش دهد و به قهرمانی در فصل جاری برسد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند نیم فصل نخست رقابت‌های بوندسلیگا را خوب به پایان نرساند.

دورتموند در نیم فصل با اختلاف ۹ امتیازی نسبت به بایرن مونیخ در رده دوم قرار گرفت.

اما شکست بایرن مونیخ در هفته نخست دور برگشت دوباره امیدواری را به اردوی دورتموند برگرداند آن هم در شرایطی که زنبورها در دو بازی ابتدایی خود در نیم فصل دوم به پیروزی دست پیدا کرده‌اند و این باعث شد تا اختلاف آن‌ها با صدر به ۳ امتیاز(با یک بازی بیش‌تر) کاهش پیدا کند.

مارکو روزه، سرمربی دورتموند بعد از پیروزی قاطع ۵ بر یک برابر فرایبورگ گفت: بازی بسیار خوبی را به در نیمه نخست به نمایش گذاشتیم. شرایط آن گونه که دوست داشتیم جلو رفت و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم.

او ادامه داد: سال قبل هواداران احساس بدی داشتند چرا که در سطح یک مدعی قهرمانی نبودیم و اختلاف با صدر زیاد بود. اکنون ما با صدر جدول رده‌بندی تنها ۳ امتیاز اختلاف داریم. نباید اختلاف ما با صدر بیش‌تر از این شود. ما همواره گفته‌ایم که به دنبال قهرمانی هستیم اما نباید فراموش کرد که بایرن فصل بسیار خوبی را تجربه می‌کند.

روزه در پایان گفت: به هواداران قول می‌دهیم که نهایت تلاش خود را به کار گیریم. ما تا پایان رقابت می‌کنیم و امیدوار هستیم که بتوانیم هواداران را شاد کنیم. نباید اجازه داد که فاصله بایرن با ما زیاد شود.

بایرن در صورت پیروزی در دیدار امشب خود فاصله‌اش را با دورتموند به ۶ امتیاز افزایش خواهد داد.