نتایج تیراندازان ایرانی در تپانچه 25 متر قهرمانی اروپا/ پایان مسابقات برای ورزشکاران ایران
نتایج تیراندازان ایرانی در تپانچه 25 متر قهرمانی اروپا/ پایان مسابقات برای ورزشکاران ایران
دو نماینده ایران در جدول mqs ماده تپانچه ۲۵ متر زنان قهرمانی اروپا تیر زدند.

به گزارش حاشیه حاشیه ورزش ، در یازدهمین روز از رقابت‌های تیراندازی قهرمانی اروپا که به میزبانی اوسیک کرواسی در حال انجام است، ماده تپانچه ۲۵ متر زنان انجام شد که ملی‌پوشان ایرانی در بخش mqs(جدول نفرات اضافه) رقابت کردند.

در این ماده هانیه رستمیان، ملی‌پوش المپیکی ایران با کسب امتیاز ۵۸۱.۱۸ در رده سوم و گلنوش سبقت‌اللهی با رکورد ۵۸۰.۱۴ در رده چهارم قرار گرفتند. در بخش mqs این ماده هفت ورزشکار حضور داشتند.

در بخش اصلی تپانچه ۲۵ متر ورزشکار اتریش با رکورد ۵۹۰.۲۵ در رده نخست و نماینده روس با امتیاز ۵۸۲.۱۹ در رده هشتم به فینال رسیدند.

مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا از شنبه یکم خرداد به میزبانی اوسیک کرواسی آغاز شد و تا ۱۵ خرداد ادامه دارد. نمایندگان ایران نیز به درخواست الهام هاشمی، سرمربی تیم ملی تفنگ و قبول فدراسیون جهانی در این مسابقات شرکت کردند. به دلیل این که مسابقات برای ورزشکاران اروپایی است امکان حضور نمایندگان ایران در بخش اصلی مسابقات وجود نداشت. ملی‌پوشان ایران در تفنگ و تپانچه بادی، میکس تفنگ و تپانچه بادی و تفنگ سه وضعیت، میکس تفنگ سه وضعیت، تیمی تفنگ سه وضعیت زنان و تپانچه ۲۵ متر زنان مسابقه دادند و این مسابقات برای نمایندگان ایران امروز به پایان رسید.

تیم ملی تیراندازی ایران که با ترکیب نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده، مه‌لقا جام بزرگ، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان در بخش تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت‌اللهی و سجاد پورحسینی در بخش تپانچه در دو گروه هشتم و بیست و دوم اردیبهشت عازم اردوهای تدارکاتی مجارستان و کرواسی شده‌اند با پایان این مسابقات به ایران می‌آیند تا خود را برای مسابقات جام جهانی کرواسی آماده کنند.