نشست‌های خبری لیگ برتر فوتبال و احترام از دست رفته!
نشست‌های خبری لیگ برتر فوتبال و احترام از دست رفته!

به دلیل بی‌توجهی سازمان لیگ فوتبال ایران به انتقاد رسانه‌ها، از این پس نشست‌های خبری بدون حضور سرمربیان تیم‌های لیگ برتری پوشش خبری داده نخواهد شد. موضوعی که شاید یکبار برای همیشه قانونمندی را به سازمان لیگ بازگرداند. به گزارش حاشیه ورزش،‌ در شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا بر برگزاری نشست‌های خبری قبل و بعد […]

به دلیل بی‌توجهی سازمان لیگ فوتبال ایران به انتقاد رسانه‌ها، از این پس نشست‌های خبری بدون حضور سرمربیان تیم‌های لیگ برتری پوشش خبری داده نخواهد شد. موضوعی که شاید یکبار برای همیشه قانونمندی را به سازمان لیگ بازگرداند.

به گزارش حاشیه ورزش،‌ در شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا بر برگزاری نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی با حضور سرمربیان تیم‌ها تاکید دارد و با غایبان برخورد انضباطی می‌کند، سهل انگاری و بی تدبیری سازمان لیگ فوتبال ایران و ناتوانی و ضعف در برخورد با تعدادی از سرمربیان باعث شده هواداران تیم ها و علاقه‌مندان به فوتبال از صحبت های برخی سرمربیان تیم ها قبل و بعد از بازی محروم شوند.

در این میان برخی سرمربیان نیز خود را تافته جدا بافته می‌دانند یا حضور در نشست های خبری قبل و بعد از بازی را در شأن و جایگاه خود نمی‌دانند و دستیاران خود را برای گفت‌وگو با رسانه‌ها اعزام می کنند.

از آنجایی که سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به انتقادات صورت گرفته از سوی رسانه‌ها نسبت به این موضوع بی توجه بوده و توان و شهامت برخورد انضباطی با سرمربیان غایب را ندارد، تصمیم بر این است که از این پس نشست های خبری قبل و بعد از بازی که با حضور دستیاران برگزار می شود، پوشش داده نشود.

ضمن این که صحبت‌های سرمربیانی که ترجیح می‌دهند به جای حضور در نشست خبری در فضایی دیگر و با انتخاب خودشان با برنامه‌های خاص صداوسیما گفت‌وگو کنند نیز پوشش داده نخواهد شد.

این اقدام در راستای اعتراض به ضعف و ناتوانی سازمان لیگ فوتبال ایران – که تنها به فکر برگزاری مسابقات بدون رعایت استانداردهای کنفدراسیون آسیاست – از سوی تعدادی از خبرگزاری‌ها اتخاذ شده و در کنار آن گزارشات انتقادی و با هدف اصلاح ادامه خواهد داشت. هر چند که نرود میخ آهنین در سنگ!