نیمه دوم یکی از زیباترین بازیهای استقلال بود/ از دیاباته بی خبرم!
نیمه دوم یکی از زیباترین بازیهای استقلال بود/ از دیاباته بی خبرم!
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن و صعود به مرحله بعدی جام حذفی گفت: در نیمه دوم یکی از زیباترین بازیهای استقلال در چند وقت اخیر را شاهد بودیم.

به گزارش حاشیه ورزش، مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی شامگاه امروز چهارشنبه با دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که طی آن شاگردان فرهاد مجیدی موفق شدند ۲ بر یک حریف اصفهانی را شکست دهند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.

فرهاد مجیدی پس از این دیدار گفت: دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول اصلا خوب نبودیم اما در نیمه دوم یکی از زیباترین بازیهایی که می شد از استقلال دید را شاهد بودیم. بازیکنانم در نیمه دوم بسیار عالی کار کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: با وجود این که در نیمه دوم خوب بودیم اما بازهم مشکلی که در دیدارهای گذشته وجود داشت در این نیمه هم بود و نتوانستیم از موقعیت هایی که داشتیم به گل برسیم. این مشکل در دیدار با ذوب اهن و پرسپولیس هم وجود داشت و در هر دو دیداری که شکست خوردیم مستحق باخت نبودیم. در ایجاد موقعیت بسیار خوب عمل می کنیم اما نهایت استفاده را نمی کنیم. باید با بازیکنان صحبت کنیم و این مشکل را برطرف کنیم.

مجیدی ادامه داد: از عملکرد بازیکنانم در این دیدار راضی هستم و به هواداران استقلال هم تبریک می گویم. امیدوارم که بتوانیم در مراحل بعدی هم این روند را ادامه دهیم.

وی در مورد این که استقلال شادابی دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا را ندارد گفت: طبیعی است که پس از تورنمنت سنگینی مثل لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان کمی خسته باشند. ضمن این که دربی را در پیش داشتیم و بازیکنانم در آن در دیدار با پرسپولیس خیلی فشار گذاشتند. ضمن این که وقت ریکاوری کم است. با این حال سعی می کنیم از همه بازیکنان استفاده کنیم تا به شرایط مطلوب برسیم.

مجیدی در مورد دلایل تغییر شرایط بازی گفت: با یک تعویض توانستیم نیمه دوم را تغییر دهیم. فرشید اسماعیلی را یک خط جلوتر بردیم و توانستیم به هدفی که داشتیم دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد دلیل غیبت شیخ دیاباته در این دیدار و این که آیا وی به خاطر دریافت نکردن مطالبات مالی غیبت دارد گفت: راستش را بخواهید من هیچ اطلاعی ندارم. بعد از بازی با پرسپولیس نه ایشان را دیده ام و نه خبری از او دارم. کادر پزشکی استقلال به من گفتند که مصدوم است و فیزیوتراپی می کند.