هافبک پرسپولیس مجبور به ترک اردوی ایران در بحرین شد
هافبک پرسپولیس مجبور به ترک اردوی ایران در بحرین شد

با ادامه مصدومیت کامیابی‌نیا در اردوی تیم ملی ایران در بحرین، وی امروز به تهران باز می‌گردد تا مراحل درمانی خود را زیر نظر پزشکان پرسپولیس سپری کند. به گزارش حاشیه ورزش، کمال کامیابی‌نیا، هافبک تیم ملی ایران به علت مصدومیت مجبور به ترک اردوی تیم ملی در بحرین و بازگشت به ایران است. هافبک […]

با ادامه مصدومیت کامیابی‌نیا در اردوی تیم ملی ایران در بحرین، وی امروز به تهران باز می‌گردد تا مراحل درمانی خود را زیر نظر پزشکان پرسپولیس سپری کند.

به گزارش حاشیه ورزش، کمال کامیابی‌نیا، هافبک تیم ملی ایران به علت مصدومیت مجبور به ترک اردوی تیم ملی در بحرین و بازگشت به ایران است.

هافبک سرخپوشان قبل از حضور در اردو با مصدومیت جزئی همراه بود که کادر پزشکی تیم ملی در روزهای گذشته تلاش کرد او را برای بازی‌های حساس ایران در انتخابی جام جهانی آماده کند اما به علت تشدید مصدومیت، وی مجبور به بازگشت به ایران شده است.

کمال در بازی نخست تیم ملی هم در فهرست ۲۳ نفره قرار نداشت و از روی سکوها پیروزی ۳ بر یک تیم ملی برابر هنگ کنگ را تماشا کرد.

با خروج کامیابی‌نیا از اردو برای بازگشت به تهران و پشت سر گذاشتن مراحل درمانی خود، اسکوچیچ همچنان ۲۶ بازیکن را در اختیار دارد که از این تعداد ۲۳ نفر در هر مسابقه در فهرست تیم ملی خواهند بود.