هری کین: دیدار با فرانسه یک مبارزه است
هری کین: دیدار با فرانسه یک مبارزه است
کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس خوشحال است که پای اش به گلزنی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باز شد. او دیدار برابر فرانسه در یک چهارم را یک مبارزه دانست.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال انگلیس در دیدار برابر سنگال با ۳ گل به پیروزی دست پیدا کرد تا حریف فرانسه در یک چهارم نهایی شود.

هری کین در جام جهانی ۲۰۱۸ با زدن ۶ گل آقای گل رقابت ها شد اما در جام جهانی قطر باوجود آنکه عملکرد خوبی داشته باشد اما تا قبل از بازی با سنگال موفق به گلزنی نشد و گلی که او به ثمر رساند نخستین گل او در این رقابت‌ها بود.

کین بعد از بازی گفت: بازی های حذفی همیشه سخت هستند. هیچ بازی در جام جهانی آسان نیست و مرحله به مرحله بازی ها در حال سخت شدن هستند. ما بازی به بازی در حال بهتر شدن و کسب تجربه هستیم. ما برای سومین بازی پیاپی دروازه خود را بسته نگه داشتیم و سه گل هم در این بازی زدیم و این نشان می‌دهد که عملکرد خوبی داشته‌ایم.

او درباره گلزنی در این بازی گفت: من توپ خوبی را گرفتم و وقت مناسب را برای تصمیم گیری و زدن توپ داشتم. خوشبختانه توانستم توپ را گل کنم. من یک مهاجم هستم و به گل زدن نیاز دارم. طبیعتا از گل زدن هم خوشحال خواهم بود.

کین در پایان درباره رویارویی با فرانسه گفت: دیدار با فرانسه یک مبارزه است. بله یک مبارزه است. خوشبختانه ما هم تیم باکیفیتی هستیم و هم بازیکنان بااستعداد بسیار خوب و هم باتجربه ها خوبی داریم. از پیروزی لذت می‌بریم و نهایت تمرکزمان را روی بازی با فرنسه خواهیم گذاشت.