هشدار مدیر کل ورزش جوانان به باشگاه‌هایی که مجوز فعالیت ندارند
هشدار مدیر کل ورزش جوانان به باشگاه‌هایی که مجوز فعالیت ندارند
هیات همگانی خراسان رضوی موفق شد به لحاظ کیفی و کمی ارزیابی عملکرد فدراسیون در سال 1400 رتبه برتری را کسب کند.

به گزارش حاشیه ورزش 

خروشی-

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه‌هایی که مجوز فعالیت ندارند تا پایان دی ماه برای اخذ مجوزهای مربوطه فرصت دارند و در صورت عدم دریافت مجوزها با آن‌ها برخورد خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، علی‌اکبر هاشمی‌جواهری در خصوص فعالیت باشگاه‌ها در استان، اظهار کرد: در سطح استان و مشهد سهم عمده‌ای از ورزش به دوش باشگاه‌های ورزشی است و خدمات شایانی را به استان ارائه می‌دهند.
وی افزود: باشگاه‌هایی وجود دارد که مجوز نداشته یا تاریخ مجوز آن‌ها منقضی شده است. به جهت انجام نظارت بهتر و اینکه مردم در استفاده از خدمات باشگاه‌ها با مشکلی مواجه نشوند، بنا شد باشگاه‌های مجوزدار و بدون مجوز تفکیک شوند.
هاشمی‌جواهری با بیان اینکه حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان از باشگاه‌هایی که مجوز دارند افزایش پیدا خواهد کرد، ادامه داد: با همکاری نهادهای نظارتی در پی معرفی باشگاه‌هایی که مجوز دارند، در سایت اداره کل ورزش وجوانان هستیم. ضمن اینکه باشگاه‌هایی که مجوز فعالیت ندارند تا پایان دی ماه برای اخذ مجوزهای مربوطه فرصت دارند و در صورت عدم دریافت مجوزها با آن‌ها برخورد خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: در باشگاه‌ها برخی چارچوب‌ها رعایت نمی‌شود. به عنوان مثال از مربی‌هایی که مجوز فعالیت دارند استفاده نمی‌کنند و برخی مکمل‌ها استفاده می‌شود که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد.
وی خاطرنشان کرد: اخیرا بارگذاری مدارک از طریق سایت امکان پذیر است و باشگاه‌ها برای اخذ مجوزهای قانونی باید به سایت اداره کل ورزش و جوانان مراجعه کنند. تلاش ما تسهیل این امر است در صورت بروز هرگونه مشکلی می‌توانند با امور باشگاه‌ها تماس بگیرند.

 

  • نویسنده : مجید خروشی