واکنش مجیدی به فروش قایدی و خرید دژاگه
واکنش مجیدی به فروش قایدی و خرید دژاگه
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به صورت رسمی از منتفی شدن انتقال مهدی قایدی به تیم شباب الاهلی امارات خبر داد.

به گزارش “حاشیه ورزش “، استقلال امروز به صورت رسمی حضور در بازار نقل و انتقالات را رقم زد. آبی پوشان در گام نخست موفق به جذب امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان سایپا شدند و آنها سپس زبیر نیک نفس هافبک دفاعی فولاد را به خدمت گرفتند.

فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان که در جریان مذاکره با بازیکنان جدید و همچنین تمدید قرارداد با ارسلان مطهری در جلسات مذاکرات حضور داشت، درخصوص روند کلی آبی پوشان در بازار نقل و انتقالات گفت: اجازه بدهید نقل و انتقالات تمام شود، مفصل درمورد بازیکنان . پیشنهادهایی که به آنها دادیم و رقم قراردادهایشان صحبت خواهم کرد. منتهی خیلی از آنها قبول نکردند و در دو سه روز آینده خیلی از بازیکنان جدید به جمع ما ملحق می شوند.

وی درباره مذاکره استقلال با اسامی نظیر اشکان دژاگه، رضا اسدی و … که در فضای مجازی مطرح شده، پاسخ داد: من اصلا در مورد لیستی صحبت نمی کنم. با چند بازیکن جدید صحبت کرده ایم، توافقات اولیه هم صورت گرفته، ان شالله ظرف دو، سه روز آینده با آنها به تفاهم برسیم.

مجیدی درخصوص اینکه آیا ارسلان مطهری شانس تمدید قرارداد با استقلال دارد یا خیر پاسخ داد: من در مورد بازیکنان، رقمی که به آنها پیشنهاد شده، آپشن هایی که داشته اند، به صورت مفصل با هواداران استقلال صحبت می کنم. اجازه بدهید این چند روز بگذرد، من در مورد اینکه چه اتفاقاتی افتاد و ما در مورد چه مسائلی با بازیکنان صحبت کردیم و چه رقم هایی پیشنهاد دادیم، مفصل صحبت می کنم.

سرمربی استقلال درباره اینکه گفته می شود رقم های عجیب و غریبی در بازار نقل و انتقالات مطرح شده است، پاسخ داد: واقعیتش را بگویم اگر من با چشم خودم نمی دیدم و از طرف باشگاه به من مطرح می شد، باور نمی کردم.