واکنش مدیر برنامه لوکاکو به شایعات جدایی از اینتر
واکنش مدیر برنامه لوکاکو به شایعات جدایی از اینتر
فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه روملو لوکاکو، به شایعات جدایی این بازیکن از اینتر واکنش نشان داد.

به گزارش حاشیه ورزش، باشگاه اینتر به لحاظ مالی در وضعیت دشواری به سر می‌برد و در واقع همین مسئله نیز باعث شد که آنتونیو کونته بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل فوق‌العاده با این تیم و فتح اسکودتو از نرآتزوری جدا شود؛ اما این پایان کار نبود و اخیراً ستاره مراکشی اینتر یعنی اشرف حکیمی نیز از این تیم جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست.

 

از طرف دیگر شایعاتی در رابطه با جدایی برخی دیگر از بازیکنان اینتر نیز وجود دارد که مهمترین آنها به ستاره بی چون و چرای نراتزوری در رقابت‌های فصل گذشته یعنی روملو لوکاکو مربوط می‌شود. مهاجم بلژیکی که در فصل 21-2020 نمایش های درخشان را در ترکیب اینتر ارائه داد و می‌توان از او به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان قهرمانی آنها در سری آ نام برد.

 

 

در همین حال گفته می شود که دو تیم چلسی و منچسترسیتی به شدت شرایط جذب روملو لوکاکو را بررسی می‌کنند و دو سرمربی آنها یعنی توماس توخل و پپ گواردیولا خواهان جذب این بازیکن شده اند. با این حال فدریکو پاستورلو مدیربرنامه لوکاکو در پاسخ به این سوال که آیا هواداران اینتر می توانند در رابطه با ماندگار شدن او آرامش داشته باشند یا خیر گفت: “بله مطمئنا؛ روملو اکنون در تعطیلات است و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.”