حاشیه ورزش – کاپیتان تیم فوتبال استقلال که ۴ بازی آخر تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد، به دیدار مقابل پرسپولیس می‌رسد. به گزارش حاشیه ورزش –  وریا غفوری کاپیتان باتجربه تیم استقلال در نیم فصل دوم با مصدومیت‌هایی مواجه بود و به همین دلیل در ۴ دیدار اخیر آبی […]

 

وریا غفوری به دربی می‌رسد

 

 

حاشیه ورزش – کاپیتان تیم فوتبال استقلال که ۴ بازی آخر تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد، به دیدار مقابل پرسپولیس می‌رسد.

به گزارش حاشیه ورزش –  وریا غفوری کاپیتان باتجربه تیم استقلال در نیم فصل دوم با مصدومیت‌هایی مواجه بود و به همین دلیل در ۴ دیدار اخیر آبی پوشان حضور نداشت، به دیدار حذفی تیمش مقابل پرسپولیس می‌رسد.

غفوری با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، در روزهای باقی مانده تا دربی این فرصت را دارد تا به لحاظ بدنی هم خودش را به شرایط آرمانی رسانده تا روز پنجشنبه امکان حضور در ترکیب آبی پوشان مقابل پرسپولیس را داشته باشد.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روز پنجشنبه ۲۴ تیر و از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و برنده این دیدار به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه خواهد یافت.

در حال حاضر ۸ تیم استقلال، پرسپولیس، آلومینیوم، گل گهر، خیبر خرم آباد، ملوان، سپاهان و فولاد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حضور دارند.