وقتی استقلال در زمین فقط می‌برد
وقتی استقلال در زمین فقط می‌برد
وقتی تیمِ تحت رهبری فرهاد مجیدی در مستطیل سبز فقط برنده می‌شود، تنها این معنی را می‌دهد که آنها قاعده بازی را عوض کرده‌اند.

به گزارش حاشیه ورزش ، تیم فوتبال استقلال جمعه شب در ورزشگاه آزادی مقابل گل گهر به میدان رفت و موفق شد در این دیدار حساس با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسیده که این سومین پیروزی متوالی آنها بعد از شکست دادن صنعت نفت و شهرخودرو بود.

آبی پوشان در حالی با هدایت فرهاد مجیدی این روزها در زمین بازی فقط برنده می‌شوند که باشگاه شان کانون حاشیه و بحران است و رفت و آمدهای مدیریتی این باشگاه به اوج خود رسیده است.

استقلالی‌ها این روزها در زمین مسابقه پیروز می‌شوند، در حالی که ثبات مدیریتی از آن گرفته شده، بحران مالی در اوج خود قرار دارد و نارضایتی مجموعه‌ای که باید در زمین بازی حضور یابد از تیم مدیریتی به حداکثر رسیده است.

قانون نانوشته اما مهمی در فوتبال است که می‌گوید لازمه نتیجه گرفتن در زمین بازی وجود آرامش و تمرکز است که این آرامش و تمرکز از تیم مدیریتی باشگاه به تیم درون زمین تزریق می‌شود؛ و قاعده بازی این است که در صورت بر هم خوردن این آرامش و تمرکز، احتمال نتیجه‌گیری هم ضعیف می‌شود.

با این وجود تیمِ مجیدی این روزها این قاعده را بر هم زده و در حالی که باشگاه استقلال به کانون بحران و حاشیه تبدیل شده و مشکلات مالی آن در اوج خود قرار دارد، در زمین بازی خوب نتیجه می‌گیرد.

آبی پوشان بعد از ۳ پیروزی متوالی مقابل صنعت نفت، شهرخودرو و گل گهر، در هفته بیست و پنجم به مصاف آلومینیوم اراک می‌روند که این دیدار روز پنجشنبه ۱۰ تیر برگزار می‌شود.