وویوویچ: روی کاغذ ایران می‌تواند شیلی را شکست دهد
وویوویچ: روی کاغذ ایران می‌تواند شیلی را شکست دهد
سرمربی تیم ملی هندبال مردان گفت: روی کاغذ می‌توانیم شیلی را در مسابقات جهانی شکست دهیم.

به گزارش حاشیه ورزش، وسلین وویوویچ سرمربی مونته‌نگرویی تیم ملی هندبال مردان در آخرین اردوی تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان مردان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهار پنج روز دیگر تمرینات ادامه دارد. از عملکرد بازیکنان رضایت دارم و انگیزه را در تک تک آنها می‌بینم. چند روز دیگر به کمپ تمرینی می‌رویم و چند دیدار تدارکاتی از جمله تیم ملی کره داریم. ۲۲ دی در اولین دیدار مقابل شیلی به میدان‌می‌رویم.

سرمربی تیم ملی هندبال مردان در ادامه در مورد حضور لژیونرها گفت: نفر اول پویا نوروزی که فردا یا پس فردا اضافه می‌شود. نفر دوم شاهو است که در حال رایزنی با باشگاه او هستیم. سومین نفر هم سید بود که او را در اردو داشتیم و به دلیل آسیب او را از دست دادیم.

وویوویچ در مورد حریفان ایران افزود: در وهله اول نمی‌توانم چیزی بگویم. تا قبل از دیدارهای تدارکاتی هم عیار تیم مشخص نیست. البته روی کاغذ زمانی که گروه مشخص شد گفتم می‌توانیم شیلی را شکست دهیم و مقابل مونته نگرو پایاپای باشیم اما رقابت با اسپانیا دشوار خواهد بود. قالب بازیکنان ما تجربه تورنمنت بزرگ را ندارند و ممکن است هر اتفاقی در آن‌مسابقات رخ دهد اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد قهرمان این مسابقات گفت: واقعا کسی نمی‌داند. مشخص نیست اما سوئد دانمارک و فرانسه در کنار اسپانیا می‌توانند مدعی قهرمانی باشند.

سرمربی تیم ملی هندبال گفت: قول مدال و حتی قول پیروزی زیاد نمی‌توانم بدهم. قولی که می‌دهم این است که با تمام وجود و قلبمان به داخل زمین پا بگذاریم و نتایج خوبی بگیریم.

او در مورد ادامه فعالیت در ایران: واقعا این روزها درگیر تمرین هستم. روزی دو جلسه تمرین داریم و گاهی به خاطر تمرینات عصبی می‌شوم. نظر فدراسیون برای ادامه همکاری است و نظر من هم همین است اما فعلا تمرکز را روی مسابقات و تورنمنت گذاشته‌ام.