وگهورست بعد از قرارداد با یونایتد: این افتخار بزرگی است
وگهورست بعد از قرارداد با یونایتد: این افتخار بزرگی است
مهاجم هلندی جدید منچستر یونایتد بسیار خوشحال است که راهی این تیم شده است و تاکید کرد که از انگیزه بالایی برای بازی در تیم جدید خود برخوردار است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، سرانجام همچنانکه پیش بینی می شد وگهورست مهاجم بلند قد هلندی رسما به منچستر یونایتد پیوست.

این مهاجم هلندی با عقد قراردادی قرضی و یک ساله از برنلی به منچستر یونایتد پیوست.

وگهورست که بازیکن برنلی است به صورت قرضی در بشیکتاش بازی می کرد که این باشگاه ترکیه ای قرارداد او را فسخ کرد تا دوباره به لیگ جزیره برگردد و این بار پیراهن شیاطین سرخ را بر تن کند.

او سابقه بازی کردن در لیگ های هلند، آلمان، انگلیس و ترکیه را در کارنامه دارد. او با تیم ملی فوتبال هلند هم در جام جهانی به میدان رفت و دو گل برابر آرژانتین به ثمر رساند.

این مهاجم هلندی بعد از عقد قرارداد با یونایتد گفت: این برای من افتخار بزرگی است که پیراهن تیم بزرگ منچستر یونایتد را بر تن کنم. از انگیزه بسیار بالایی برای درخشش در این تیم برخوردار هستم. من پیش از این برابر این تیم بازی کرده ام و اکنون احساس بسیار خاصی دارم که قرار است در این تیم به میدان بروم. منچستر یونایتد با اریک تن هاخ پیشرفت زیادی کرده است و من هم بی صبرانه آماده بازی در این تیم هستم. دوست دارم فورا برای تیم به میدان بروم و قول می دهم که نهایت تلاش خود را به کار گیرم تا به تیم کمک کنم.

منچستر یونایتد در فصل جاری با سرمربی هلندی خود عملکرد خوبی داشته است و در حساس ترین بازی هفته بیستم امروز ( شنبه) میزبان منچسترسیتی است.