پاداش پای سکوی «گنج‌زاده» و «زارع» پرداخت شد
پاداش پای سکوی «گنج‌زاده» و «زارع» پرداخت شد
پاداش پای سکوی مدال‌آوران کشتی و کاراته پرداخت شد.

به گزارش حاشیه ورزش، پاداش یورویی پای سکوی کمیته ملی المپیک، بعنوان پاداش مدال آوران المپیک ۲۰۲۰ توکیو، صبح امروز (یکشنبه) با حضور کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته، نصرالله سجادی سرپرست کاروان و در دفتر کادر سرپرستی به امیرحسین زارع و سجاد گنج زاده و کادر فنی و سرپرستان رشته های کشتی و کاراته پرداخت شد.

در این مراسم به سجاد گنج زاده دارنده مدال طلا کاراته ۱۰۰۰۰ یورو و به امیرحسین زارع دارنده مدال برنز کشتی آزاد ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی بعنوان پاداش پای سکو اهدا شد.

برای کادر فنی و سرپرستان تیم های تیراندازی ۷۰۰۰، کشتی آزاد ۵۹۵۰، کشتی فرنگی ۹۴۵۰، وزنه برداری ۳۵۰۰  و کاراته ۷۰۰۰ یورو معادل ۷۰٪ پاداش دریافتی ورزشکاران در نظر گرفته شده است که در اختیار رئیس فدراسیون قرار گرفته تا به تشخیص خود پرداخت کنند.

بر اساس این گزارش، پاداش اعطایی کمیته، نقدی و در محل بازیها پرداخت می شود و بدیهی است که طبق مصوبه وزارت ورزش و جوانان پاداشی جداگانه از سوی دولت به مدال آوران این دوره از بازیهای المپیک نیز پس از بازگشت به کشور و با حضور رئیس جمهور اهدا خواهد شد. بر اساس  مصوبه  وزارت ورزش پاداش کسب مدال طلای المپیک و پارالمپیک ۲ میلیارد تومان، مدال نقره یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و مدال برنز ۷۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شد.

طبق مصوبه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان اعزامی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ترتیب ۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی بعنوان پاداش پای سکو اهدا می شود.

  • منبع خبر : ایرنا