پایان کار کمانداران نوجوان و جوان ایرانی در مسابقات جهانی لهستان
پایان کار کمانداران نوجوان و جوان ایرانی در مسابقات جهانی لهستان
کمانداران نوجوان و جوان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی لهستان از این مسابقات کنار رفتند.

به گزارش حاشیه ورزش، در ادامه مسابقات جهانی تیراندازی با کمان در لهستان در رده نوجوانان و جوانان، کمانداران ایرانی به مصاف حریفان خود رفتند و تمامی آنها از ادامه رقابت ها بازماندند.

نتایج کمانداران کشورمان به شرح زیر است:

در کامپوند نوجوانان و در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات، ابوالفضل سلطانی‌نژاد مقابل نماینده ایتالیا با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۴ شکست خورد و حذف شد.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات، امیررضا عزیزی با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۰ مقابل نماینده مکزیک به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل کمانداری از ایتالیا با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ به پیروزی رسید.

وی در جمع هشت کماندار برتر مسابقات در رقابتی نزدیک پس از تساوی ۱۴۶ بر ۱۴۶ مقابل کمانداری از اسلوونی در تیر تای شکست خورد و از صعود به نیمه‌نهایی بازماند.

ساغر قاسمی در کامپوند نوجوانان و در مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل کمانداری از روسیه با نتیجه ۱۳۹ بر ۱۴۶ شکست خورد و حذف شد.

ارشک فاضل در یک شانزدهم نهایی مسابقات ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل کمانداری از ژاپن به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۴ بر ۶ مقابل کمانداری از دانمارک شکست خورد و حذف شد.

محمدحسین گلشنی در یک شانزدهم نهایی مسابقات ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۵ از سد کمانداری از اسپانیا گذشت. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۴ بر ۶ مقابل کمانداری از هند شکست خورد و حذف شد.

گیسا بایبوردی در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از کلمبیا با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۶ به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۶ مقابل نماینده کرواسی شکست خورد و حذف شد.

ساغر حلوایی در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات کامپوند جوانان مقابل نماینده السالوادور با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۳۸ شکست خورد و حذف شد.

بیتا عاشق‌زاده در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از هنگ‌کنگ با نتیجه ۱۳۹ بر ۱۳۸ به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۷ مقابل نماینده هند شکست خورد و حذف شد.

امیر محمد قربان‌زاده در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات حذفی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از آمریکا با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۷ شکست خورد و حذف شد.

تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل تیم هند با نتیجه ۴ بر ۵ شکست خورد و حذف شد.

در میکس کامپوند نوجوانان، تیم ایران با ترکیب ساغر قاسمی و ابوالفضل سلطانی‌نژاد در دور دوم مسابقات مرحله حذفی مقابل رومانی به نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۹ به پیروزی رسید.

تیم ایران در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۵۴ مقابل تیم آمریکا شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

  • منبع خبر : ایرنا