پرسپولیس به برانکو: مالیات قراردادت را می‌دهیم
پرسپولیس به برانکو: مالیات قراردادت را می‌دهیم

باشگاه پرسپولیس به سرمربی کروات سایق خود وعده داده که در نزدیک‌ترین زمان ممکن، مالیات قراردادش را پرداخت کند. به گزارش حاشیه ورزش، پس از پرداخت تمام مطالبات برانکو ایوانکوویچ از سوی باشگاه پرسپولیس، این مربی کروات بر اساس مفاد قراردادش از پرسپولیس خواست تا مالیات قراردادش را نیز پرداخت کرده و برگه تسویه مالیاتی […]

باشگاه پرسپولیس به سرمربی کروات سایق خود وعده داده که در نزدیک‌ترین زمان ممکن، مالیات قراردادش را پرداخت کند.

به گزارش حاشیه ورزش، پس از پرداخت تمام مطالبات برانکو ایوانکوویچ از سوی باشگاه پرسپولیس، این مربی کروات بر اساس مفاد قراردادش از پرسپولیس خواست تا مالیات قراردادش را نیز پرداخت کرده و برگه تسویه مالیاتی را به او تحویل دهد اما حالا پرسپولیس هنوز موفق نشده مالیات قرارداد او را به اداره مالیات بپردازد.

بر اساس قوانین مالیاتی، با وجود اینکه در قرارداد برانکو ذکر شده باشگاه پرسپولیس باید مالیات قرارداد او را بپردازد اما اداره مالیات صرفا مودی مالیاتی را به عنوان شخص پرداخت کننده می‌شناسد و به خاطر تسویه نشده مالیات برانکو، عملا او ممنوع‌الخروج است و اگر به ایران سفر کند مشکل خواهد داشت.

در ماه‌های اخیر مذاکراتی میان برانکو و برخی مقامات باشگاه پرسپولیس انجام شد تا این مشکل حل شود. با وجود اینکه پرسپولیس به برانکو قول داده بود تا پایان سال ۹۹، مالیات قرارداد او را بپردازد اما این کار انجام نشد. با این حال در هفته‌های اخیر تماس‌هایی از سوی باشگاه پرسپولیس با برانکو برقرار شد و به او گفته شده که به زودی مشکل مالیات قرارداد این مربی حل خواهد شد.

یک منبع نزدیک به برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با حاشیه ورزش این خبر را تایید کرد.