پرسپولیس شانس بردن دربی را دارد/ بازی با سپاهان برای لک هشدار بود
پرسپولیس شانس بردن دربی را دارد/ بازی با سپاهان برای لک هشدار بود
مربی پیشین دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس برای حفظ شرایط ایده آل خود نیاز به انگیزه دارد و اتفاقی که در بازی با سپاهان افتاد باید برای او هشدار باشد.

محسن سیدی در گفتگو با نخست نیوز درباره عملکرد حامد لک دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری گفت: عملکرد او را باید از ابتدای حضورش در پرسپولیس نگاه کرد. حامد لک شروع خیلی خوبی در پرسپولیس داشت و این روند را با کمترین تغییر ادامه داد. این موضوع برای یک تیم که دروازه بانی مطمئن داشته باشد خیلی اهمیت دارد.
مربی پیشین دروازه‌بان‌های پرسپولیس ادامه داد: اگر لک در چند بازی گذشته که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتوانست کلین شیت کند نگاهی بیندازیم متوجه کاهش انگیزه‌های او برای درخشش در بالاترین سطح می‌شویم. لک کمترین افت فنی را داشته اما شرایط انگیزشی برای یک دروازه‌بان همواره اهمیت دارد. او در بازی حساس با سپاهان اشتباه فردی خطرناکی داشت که باید مثل یک هشدار برای او باشد تا تمرکز کافی و انگیزه لازم را دوباره در خود ایجاد کند.
سیدی عدم رقابت بین لک و «رادوشوویچ» را خطرناک دانست و عنوان کرد: زمانی که در دوران مربیگری آقای کالدرون به عنوان مربی دروازه‌بانان در پرسپولیس فعال بودم سعی کردیم با بازی دادن به رادو، انگیزه‌های بیرانوند را نیز بیشتر کنیم. همین اتفاق هم افتاد. این روش برای هر دو نفر خوب شد. الان هم نیاز است لک احساس کند که رقیب دارد و بتواند تسلط و تمرکز بیشتری روی هر بازی پیدا کند.
سیدی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل جاری نیز گفت: اتحاد تیمی در رختکن پرسپولیس حرف اول را می‌زند. این تیم عادت به بردن پیدا کرده است. وقتی در مسائل فنی یک پست دچار مشکل می‌شود تمام اعضای تیم خودشان را موظف به حل آن می‌کنند. مدیریت باشگاه پرسپولیس هم به آرامش این تیم کمک کرده است.
وی درباره تقابل پرسپولیس و استقلال تهران در نود و پنجمین دربی پایتخت تصریح کرد: دربی بدون تماشاگر هیچ لطف و جذابیتی ندارد. واقعا باید راهکار سریع برای ورود تماشاگر بدهند. سازمان لیگ در این زمینه ضعیف عمل کرده است. متأسفانه همین موضوع عدم حضور تماشاگر روی سطح کیفی بازیکنان تیم‌ها نیز تأثیرگذار بوده است.
مربی پیشین دروازه بان های پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: استقلال نیاز اساسی به سه امتیاز دربی دارد اما فکر می‌کنم کار سختی مقابل پرسپولیس داشته باشند. شانس پرسپولیس برای برد بیشتر از استقلال است.