پرسپولیس نگران سپاهان نباشد/ جام‌حذفی برای غافلگیری است
پرسپولیس نگران سپاهان نباشد/ جام‌حذفی برای غافلگیری است
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم گفت: دلیلی وجود ندارد که تمرکز این تیم روی نتایج سایر مدعیان قهرمانی باشد.

ناصر ابراهیمی در گفتگو با حاشیه ورزش، با اشاره به برد یک بر صفر پرسپولیس در دربی پایتخت گفت: همیشه این بازی حساس است. بارها تجربه این بازی را داشتم و به صراحت می‌گویم هیچ دیداری شبیه به بازی پرسپولیس و استقلال نیست.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره تأثیر این پیروزی در مسیر پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر افزود: بهترین نسخه‌ای که کادر فنی این تیم باید برای بازیکنان لحاظ کند توجه گام به گام برای هر بازی است. در حال حاضر چیزی مهم‌تر از بازی بعدی نباید باشد. پرسپولیس برنامه فشرده‌ای در لیگ برتر و جام حذفی دارد. اگر ذهن خود را معطوف به یک جام کند هرگز به موفقیت نمی‌رسد.

ابراهیمی راجع به رقابت تنگاتنگ پرسپولیس با سپاهان در لیگ برتر بیستم تاکید کرد: اصلاً نیازی به مقایسه نیست. هر دو تیم راه خودشان را بروند. دلیل ندارد پرسپولیس به نتایج سپاهان توجه کند. در حال حاضر سرنوشت این تیم دست خودش است و می‌تواند هدف خود برای بالا بردن جام برای بار پنجم ادامه دهد.

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی در دو بازی حساس گذشته خود مقابل سپاهان و استقلال تاکید کرد: عملکرد پرسپولیس خوب بود. این تیم هر زمان در خط میانی توانسته است بازی را تحت اختیار بگیرد به برد هم رسیده است. در فوتبال روز دنیا تیم‌ها با هافبک‌های طراح و قدرتمند به فکر گلزنی هستند و آنها می‌توانند سرنوشت یک بازی را تعیین کنند.

او درباره بازی پرسپولیس با تیم کم نام و نشان شاهین بندر عامری تصریح کرد: جام حذفی برای غافل‌گیری تیم‌های مدعی است. شانس بازیکنان گمنام برای معرفی خود به سطح اول فوتبال کشور بالا است و این موضوع می‌تواند برای مدعیان خطرناک باشد. حفظ تمرکز و ارائه بازی در سطح مطلوب سبب می‌شود تا پرسپولیس به قهرمانی هم برسد.