پرسپولیس هم خواهان میزبانی شد
پرسپولیس هم خواهان میزبانی شد
باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد از این پس میزبان نشست‌های خبری خواهد بود.

به گزارش حاشیه ورزش ، این باشگاه در کنار انجام تبلیغات محیطی بازی‌های خانگی، از این پس در راستای اجرای بندهای یک و دو ماده ۳۱ آیین نامه برگزاری مسابقات، کنفرانس خبری پیش از بازی‌هایی که میزبانی آن را برعهده دارد را نیز خود برگزار خواهد کرد. بر این اساس اعلام می‌شود در بازی با تیم فوتبال هوادار از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر که در جریان آن پرسپولیس، میزبان بازی است، کنفرانس خبری پیش از مسابقه به میزبانی پرسپولیس انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا پیش‌تر باشگاه استقلال هم در بیانیه‌ای نوشته بود: باشگاه استقلال به عنوان میزبان داربی تهران در هفته هشتم لیگ بیست و یکم، نشست خبری پیش از بازی سرمربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس را برگزار خواهد کرد. طبق بند ۱ و ۲ ماده ۳۱ آیین‌نامه برگزاری مسابقات، نشست خبری پیش از داربی تهران طبق برنامه‌ای که پس از هماهنگی با هیات فوتبال استان تهران و باشگاه پرسپولیس اعلام می‌شود، به میزبانی باشگاه استقلال برگزار خواهد شد.

با این حال سازمان لیگ نسبت به بیانیه باشگاه استقلال واکنش منفی نشان داد و تاکید کرد که نشست خبری پیش از داربی ۹۷ تهران در محل سازمان لیگ برگزار خواهد شد.