پنالتی انگلیس مشکوک بود
پنالتی انگلیس مشکوک بود

سرمربی دانمارک بعد از شکست برابر انگلیس به انتقاد از تصمیم داور در اعلام ضربه پنالتی به سود حریف پرداخت. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال دانمارک با وجود آنکه گل نخست را برابر انگلیس به ثمر رساند اما در نهایت با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد […]

سرمربی دانمارک بعد از شکست برابر انگلیس به انتقاد از تصمیم داور در اعلام ضربه پنالتی به سود حریف پرداخت.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال دانمارک با وجود آنکه گل نخست را برابر انگلیس به ثمر رساند اما در نهایت با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا از صعود به فینال بازبماند.

کاسپر هیولمند، سرمربی دانمارک بعد از بازی گفت: اکنون احساس ناراحتی و ناامیدی زیادی داریم. ما تا آستانه رسیدن به رویای خود پیش رفتیم و طبیعی است که ناراحت باشیم. انگلیس فشار زیادی آورد اما ما خود را باور داشتیم و تا پایان جنگیدیم.

او ادامه داد: عملکرد دانمارک در این رقابت ها باور نکردنی بود. بازیکنان خیلی خوب ظاهر شدند و باید هم به ستایش از آنها پرداخت. ما به خود ایمان داشتیم و همین باعث شد تا نهایت تلاش خود را به کار گیریم. عملکرد بازیکنان دانمارک شگفت انگیز بود. ما هم در دفاع خوب بودیم و هم در حمله. بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند.

سرمربی دانمارک در پایان درباره پنالتی انگلیس گفت: اتفاقات زیادی علیه ما رخ داد. پنالتی انگلیس مشکوک بود و دو توپ هم در زمین بود. در پایان باید بگویم که ما نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم و ناراحتیم که نتوانستیم راهی فینال شویم.