پیام توماس باخ به ورزشکاران المپیکی پس از ممنوعیت حضور تماشاگران
پیام توماس باخ به ورزشکاران المپیکی پس از ممنوعیت حضور تماشاگران

رییس کمیته بین المللی المپیک در پیامی به ورزشکاران المپیکی گفت: نیاز نیست در ورزشگاه‌ها احساس تنهایی کنید چون مردم سراسر جهان شما را تماشا می‌کنند. به گزارش حاشیه ورزش، پس از اینکه کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو اعلام کرد که این رویداد بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود، توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک […]

رییس کمیته بین المللی المپیک در پیامی به ورزشکاران المپیکی گفت: نیاز نیست در ورزشگاه‌ها احساس تنهایی کنید چون مردم سراسر جهان شما را تماشا می‌کنند.

به گزارش حاشیه ورزش، پس از اینکه کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو اعلام کرد که این رویداد بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود، توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک پیامی را برای ورزشکاران المپیکی ارسال کرد.

باخ گفت: این تصمیم برای اطمینان از ایمنی المپیک ضروری بود و به همین دلیل IOC و IPC هر دو از این تصمیم حمایت کردند.  امیدوارم که همه ما موافق باشیم که مهمترین چیز این است که این بازی‌های المپیک در حال وقوع است و  شما ورزشکاران می‌توانید رویای المپیک خود را محقق کنید. توکیو 2020 به شما و جامعه المپیک فرصتی می‌دهد تا به همه دنیا نشان دهید که ما با هم قوی‌تر هستیم و مردم را از طریق قدرت ورزش گرد هم می‌آوریم. نیازی نیست که شما در ورزشگاه‌ها احساس تنهایی کنید. میلیاردها نفر در سراسر کره زمین در صفحه نمایش خود شما را می‌بینند آن‌ها در قلب شما با شما خواهند بود. من امیدوارم که شما بتوانید این حمایت را از همه این افراد احساس کنید که طرفداران واقعی شما هستند.