پیام جالب ستاره بارسا به ژاوی
پیام جالب ستاره بارسا به ژاوی
گاوی، ستاره جوان بارسلونا، با انتشار پیامی به خبر جدایی ژاوی واکنش نشان داد.

حاشیه ورزش:

باشگاه بارسلونا روز گذشته و در اقدامی غیرمنتظره پیش از آخرین بازی این فصل برابر سویا اعلام کرد که ژاوی از سمتش به عنوان سرمربی این تیم برکنار شده است و فصل آینده هدایت بارسا را برعهده نخواهد داشت.

در روزهای اخیر شایعات بسیاری در این باره به گوش رسیده بود اما انتظار می‌رفت که مدیران بارسا تا پس از برگزاری بازی هفته آخر لالیگا مقابل سویا صبر کنند و پس از آن این خبر را به صورت رسمی در اختیار رسانه‌ها قرار دهند اما خوان لاپورتا روز گذشته با حضور در مجموعه تمرینی بارسا این تصمیم را به سرمربی تیمش ابلاغ کرد.

2026089

بسیاری از بازیکنان بارسا به این اتفاق واکنش نشان دادند و ابراز ناراحتی کردند، اما گاوی که علاقه بسیار زیادی به ژاوی داشت و تحت هدایت او موفق به درخشش در بارسا شده بود به شکلی جالب و ویژه و با پیامی خاص ناراحتی‌اش را نشان داد و نوشت: «به خاطر همه چیزهایی که به من یاد دادی ممنونم مربی. من همیشه سپاسگزار تو و کادر فنی خواهم بود! اطمینان دارم که دوباره با هم دیدار خواهیم کرد!»گاوی به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی در بازی تیم ملی اسپانیا در چند ماه اخیر قادر به همراهی بارسلونا نبود و فرصت بازی برای این تیم تحت هدایت ژاوی را از دست داد و حالا به نوعی ابراز امیدواری کرده است که بار دیگر با این مربی کار کند.

  • منبع خبر : ورزش سه