سرمربی اتلتیکو مادرید پیام روشنی برای ژائو فلیکس داشت و اعلام کرد که تا آماده نباشد به ترکیب بازنخواهد گشت.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، ژائو فلیکس در دیدارهای اخیر اتلتیکو مادرید فرصت بازی پیدا نکرده است. این ستاره پرتغالی که گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه اتلتیکو مادرید است جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست داده است.

در روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی درباره علاقه فلیکس به جدایی از اتلتیکو مادرید به گوش رسیده است که این باعث شده تا دیگو سیمئونه سرمربی آرژانتینی تیم به این موضوع واکنش نشان دهد.

سیمئونه گفت: من بدون پرده و روشن در این زمینه صحبت می‌کنم و با خود فلیکس هم این صحبت ها را انجام داده‌ام. تیم چه با فلیکس و چه با موراتا و کوریا به دنبال کسب پیروزی است. این تنها حقیقت برای ما است. هر بازیکنی که آماده باشد در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.

او ادامه داد: در فصلی که ما قهرمان لالیگا شدیم فلیکس در بازی‌های آغازین عملکرد بسیار خوبی داشت و سپس مصدوم شد و بازی های زیادی را از دست داد. در فصل بعد از آن او برابر اوساسونا حضور داشت و بعد از آن دوباره مصدوم شد و در فصل جاری هم او در تمرینات آمادگی بسیار خوب ظاهر شد و به خوبی آماده فصل جاری شد. او فصل را خوب آغاز کرد اما با افت مواجه شد.

سیمئونه در پایان گفت: باید بگویم که سطح کیفی فلیکس پایین آماده است و به همین خاطر بازیکن دیگری در ترکیب اصلی جایگزین او خواهد شد. فلیکس هم مانند دیگر بازیکنان است و برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید آماده باشد. من به عنوان سرمربی باید با همه بازیکنان رفتار یکسانی داشته باشم. وقتی فلیکس به سطح کیفی ابتدای فصل برسد به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و این پیام من برای او و دیگر بازیکنان است.

اتلتیکو مادرید در فصل جاری رقابت های لالیگا با 16 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد و با تیم های صدرنشین بارسلونا و رئال مادرید 6 امتیاز اختلاف دارد.

 

 

 

منبع ورزش سه

  • منبع خبر : ورزش سه