پیروزی لژیونرهای والیبال ایران در لیگ برتر ترکیه و لهستان
پیروزی لژیونرهای والیبال ایران در لیگ برتر ترکیه و لهستان
تیم والیبال اسکرا بلخاتوف و فنرباغچه مقابل حریفان‌شان به پیروزی رسیدند.

به گزارش حاشیه ورزش ، در هفته شانزدهم لیگ والیبال لهستان مرسوم به پلاس لیگا، تیم اسکرا بلخاتوف به مصاف استال نیسا رفت و موفق شد به پیروزی ۳ بر یک دست پیدا کند.

این بازی در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲ به سود اسکرا پایان یافت. میلاد عبادی‌پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که برای تیم اسکرا بازی می‌کند در این رقابت عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

ملی پوش والیبال ایران موفق شد در این بازی ۱۳ امتیاز برای تیمش کسب کند. عبادی‌پور ۱۲ امتیاز از حمله و یک امتیاز از دفاع برای تیمش به دست آورد.

تیم والیبال اسکرا با این پیروزی از ۱۶ رقابت خود ۳۶ امتیاز به دست آورد. اسکرا تاکنون در لیگ والیبال لهستان به ۱۲ پیروزی و ۴ شکست دست یافته است.

در دیگر رقابت‌های برگزار شده، تیم والیبال فنرباغچه در هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال ترکیه به مصاف افیون رفت و موفق شد حریف خود را ۳ بر یک شکست دهد. این رقابت در چهار ست و با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۲ به سود فنرباغچه پایان یافت.

سید محمد موسوی، بازیکن فنرباغچه که به تازگی بهبودی خود را به دست آورده است در این بازی برای تیمش به میدان رفت و توانست ۴ امتیاز به دست بیاورد.

به گزارش ایسنا، سید محمد موسوی، ملی‌پوش والیبال ایران در هفته نهم لیگ والیبال ترکیه و در بازی با قزل‌تپه اسپور در ست نخست و در حالی که یک امتیاز برای تیمش کسب کرده بود از ناحیه مچ پای راست دچار آسیب دیدگی شد و تا هفته چهاردهم نتوانست در تیمش بازی کند.