پیگیری اردوی تیم ملی بسکتبال با ترکیب کامل/ کاپیتان هم می آید
پیگیری اردوی تیم ملی بسکتبال با ترکیب کامل/ کاپیتان هم می آید
تیم ملی بسکتبال با اضافه شدن تدریجی بازیکنان دو تابعیتی و کاپیتان خود، از ابتدای هفته آینده تمریناتش را برای حضور در انتخابی کاپ آسیا با ترکیب کامل پیگیری می‌کند.

به گزارش حاشیه ورزش، تیم ملی بسکتبال در حالی از ابتدای هفته جاری وارد اردوی آماده سازی برای شرکت در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا شد که حضور خارج از کشور برخی بازیکنان، باعث ترکیب نصف و نیمه اردونشینان شده بود. این ترکیب البته طی روزهای آینده به تدریج کامل می شود طوریکه از ابتدای هفته آینده تیم ملی با ترکیب کامل تمریناتش را دنبال خواهد کرد.

بهنام یخچالی یکی از بازیکنان غایب در آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال بود که البته شامگاه دوشنبه از آلمان به ایران بازگشت و از روز گذشته به اردوی این تیم اضافه شد. مایک رستم پور که در آمریکا به سر می برد هم قرار است شامگاه چهارشنبه وارد تهران شود.

آرن گرامی پور دیگر بازیکن دو رگه دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال است. طبق برنامه اعلامی به کادر فنی، وی جمعه انگلستان را به مقصد ایران ترک می کند. صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی هم این اطمینان خاطر را داده که تا روز جمعه به تهران بازگردد و وارد اردوی تیم ملی بسکتبال شود.

بدین ترتیب اردوی تیم ملی بسکتبال از ابتدای هفته آینده با ترکیب کامل بازیکنان دعوت شده پیگیری خواهد شد.

اردونشینان این تیم که از ابتدای هفته جاری وارد اردوی آماده سازی برای حضور در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا شدند بعد از جلسات تمرینی امروز چهارشنبه، دو روز استراحت خواهند داشت و از شنبه آینده تمرینات شان را مجدد پیگیری می کنند آنهم بدون غایب.

مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی بسکتبال در گفتگو با حاشیه ورزش زمان بازگشت بازیکنان غایب را اعلام و تکمیل ترکیب اردونشینان از هفته آینده را تایید کرد.