چینی: استقلال باید در وقت قانونی برنده می‌شد
چینی: استقلال باید در وقت قانونی برنده می‌شد
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال نباید اجازه می‌داد بازی با فولاد خوزستان به ضربات پنالتی کشیده شود، این تیم توانایی آن را داشت در وقت قانونی به پیروزی رسیده و قهرمان شود.

به گزارش حاشیه ورزش، «علی چینی» اظهار داشت: استقلال نباید اجازه می‌داد بازی با فولاد خوزستان به ضربات پنالتی کشیده شود، این تیم توانایی آن را داشت در وقت قانونی به پیروزی رسیده و قهرمان شود.

وی افزود: استقلال در مالکیت توپ بهتر عمل کرد اما فولاد خوزستان با پرس خود فضا را از این تیم گرفت و همانطور که پیش بینی می‌شد اجازه نداد شاگردان فرهاد مجیدی موقعیت زیادی برای گلزنی خلق کنند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در زدن ضربات پنالتی باید بازیکنانی پشت توپ قرار بگیرند که اعتماد به نفس بالایی داشته و بتوانند تمرکز بالایی داشته باشند اما متاسفانه فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان نتوانستند توپ را تبدیل به گل کنند.

چینی تصریح کرد: استقلال در این فصل مشکلات و حاشیه‌های مدیریتی داشت و همین عوامل باعث شد تا تمرکزش را در برخی مواقع از دست بدهد.

وی تاکید کرد: استقلال از نبود فرهاد مجیدی روی نیمکت خود ضرر کرد، حضور یک مربی آن هم در بازی فینال می‌تواند روی مسایل فنی خیلی تاثیرگذار باشد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال از همین امروز باید به فکر فصل آینده باشد و همچون سال‌های گذشته زمان را از دست ندهد، اگر این اتفاق رخ دهد باز هم آبی‌پوشان متضرر می‌شوند.

  • منبع خبر : ایرنا