ژاوی گفت رافینیا شبیه نیمار است
ژاوی گفت رافینیا شبیه نیمار است
سرمربی آبی اناری‌ها ستاره برزیلی تیمش را به نیمار تشبیه کرد. او درباره لواندوفسکی گفت که او تشنه جام با تیم جدید خود است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از مارکا، بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستانی عملکرد بسیار خوبی داشته است.

آبی اناری‌ها در تابستان با بازیکنانی مثل روبرت لواندوفسکی، رافینیا، ژول کنده، فرانک کسیه و کریستینسن قرارداد امضا کرده‌اند و همین باعث شده است تا هواداران تیم امیدوار به فصل جدید باشند.

ژاوی به ستایش از خریدهای جدید تیمش پرداخت. سرمربی آبی اناری‌ها درباره رافینیا گفت: رافینیا متفاوت از همه بازیکنان برزیلی است که در کنار آن‌ها بازی کرده‌ام. او شخصیت خاصی دارد و شاید شبیه به نیمار باشد البته ضربات ناگهانی او شبیه به ریوالدو است. او توانایی بسیار زیادی در بازی‌سازی دارد و قطعا با توانایی‌هایی که دارد کمک زیادی به تیم خواهد کرد.

لواندوفسکی سرشناس‌ترین بازیکنی است که در تابستان راهی بارسلونا شد و ژاوی علاقه زیادی به این مهاجم لهستانی دارد. سرمربی بارسلونا درباره مهاجم جدید تیمش گفت: لواندوفسکی یک گلزن بالفطره و بازیکنی استثنایی است که می‌تواند در داخل محوطه جریمه سرنوشت‌ساز ظاهر شود. او نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم در خط حمله به کار خواهد گرفت. به نظرم ما با خریدهای جدید خود گام‌های روبه جلو خوبی برداشته‌ایم. لواندوفسکی تشنه و گرسنه به بارسلونا آمده است وانگیزه‌های زیادی برای درخشش و گلزنی دارد. او با نهایت تواضع در کنار ما است.

ژاوی درباره نیکو و پیانیچ گفت: او(نیکو گونزالس) سه هفته پیش نزد من آمد. من به او گفتم که تیم به او نیاز دارد اما خود نیکو اصرار به جدایی داشت و تاکید کرد که می‌خواهد راهی تیمی شود که فرصت بازی کردن پیدا کند و من هم با جدایی قرضی‌اش موافقت کردم اما درباره پیانیچ باید بگویم که من به این بازیکن اعتقاد دارم و از او خواستم که در تیم بماند. پیانیچ با ما خواهد بود.

سرمربی بارسلونا درباره تاثیر جام جهانی در فصل جاری گفت: ما برای تعطیلات نیم فصل برنامه داریم. برای بازیکنانی که در جام جهانی حضور نخواهند داشت برنامه تمرینی خاصی داریم. ما در زمان جام جهانی استراحت نخواهیم کرد و به تمرین ادامه می‌دهیم. بسیار مهم است که نیمکت بسیار قوی داشته باشیم چرا که قطعا بازیکنان مصدوم و محروم در بعضی از بازی‌ها خواهیم داشت و باید جایگزینان بسیار خوبی برای آنان داشته باشیم.