ژستد، مهاجم آماده این روزهای تمرینات استقلال
ژستد، مهاجم آماده این روزهای تمرینات استقلال
رودی ژستد در تمرینات استقلال آمادگی و انگیزه خوبی از خودش نشان داده است و باعث شده تا یکی از امیدهای اصلی خط حمله آبی‌ها برای گلزنی باشد.

به گزارش حاشیه ورزش، تیم فوتبال استقلال پس از حذف از رقابت‌های جام حذفی، کار خود را برای حضور در مسابقات باقی مانده لیگ برتر آغاز کرده است و چند روز است که تمرینات خود را در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری می‌کند.

آبی‌پوشان پایتخت تا این‌جای کار با ۵۶ امتیاز در صدر مسابقات قرار دارند و در ۶ بازی پیش روی خود با حریفان قدرتمندی هم‌چون سپاهان و فولاد بازی خواهند داشت. این بازی‌ها موجب شده تا شاگردان فرهاد مجیدی هفته‌های پرچالشی را تا رسیدن به عنوان قهرمانی مقابل خود ببینند.

استقلال که تمریناتش را در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری می‌کند تا پیش از آغاز دوباره لیگ چند بازی دوستانه در دستور کار خود قرار داده است. هم‌چنین یکی از نکات قابل توجه تمرینات آبی‌ها، غیبت ادامه‌دار فرزاد مجیدی و گابریل پین است که البته مربی ایتالیایی استقلال قرار است پس از اتمام بیماری کرونا، به جمع آبی‌پوشان بازگردد.

یکی از نکاتی که در تمرین‌های این روزهای آبی‌پوشان جلب توجه می‌کند، آمادگی و انگیزه رودی ژستد، مهاجم تیم فوتبال استقلال در تمرینات است. این مهاجم فرانسوی آبی‌ها در طول فصل با انتقادات زیادی روبه‌رو بود و برخی از کارشناسان و پیشکسوتان استقلال معتقد بودند که این بازیکن نتوانسته است انتظارات را برآورده کند اما ورق برای این بازیکن در داربی ۹۸ پایتخت برگشت و با گلی که مقابل پرسپولیس به ثمر رساند توانست فشار سنگینی که این مدت به او وارد شده بود را از خودش بردارد.

رودی ژستد در این فصل از مسابقات موفق شده ۳ گل بزند و ۳ پاس گل بدهد و هم‌چنین در داربی ۹۸ با گلی که به ثمر رساند، موفق شد عنوان اولین گلزن خارجی استقلال را در داربی‌های پایتخت از آن خود کند.

استقلالی‌ها در اولین گام خود در ۶ بازی پایانی این فصل از مسابقات لیگ برتر، ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه(۱۴ اردیبهشت) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان می‌روند و باید دید ژستد می‌تواند بازهم انتقادات را نسبت به خودش کم‌تر کند؟