کادر سرپرستی کاروان المپیکی ایران وارد دهکده ورزشکاران شد
کادر سرپرستی کاروان المپیکی ایران وارد دهکده ورزشکاران شد

کادر سرپرستی کاروان ایران برای حضور در نشست نهایی ثبت نام کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو وارد دهکده ورزشکاران شد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کمیته ملی المپیک،  طبق روال بازی‌های آسیایی و المپیک ثبت نام نهایی اعضای کاروان های مختلف (DRM) یک هفته قبل از آغاز بازی‌ها […]

کادر سرپرستی کاروان ایران برای حضور در نشست نهایی ثبت نام کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو وارد دهکده ورزشکاران شد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کمیته ملی المپیک،  طبق روال بازی‌های آسیایی و المپیک ثبت نام نهایی اعضای کاروان های مختلف (DRM) یک هفته قبل از آغاز بازی‌ها و با حضور سرپرست کاروان در محل دهکده بازی‌ها برگزار می‌شود.

به همین منظور نصرالله سجادی، سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به همراه فرید فتاحیان، فاطمه موسوی‌زاده، حمید سلامی و مهدی چراغی اعضای کادر سرپرستی عصر روز گذشته وارد توکیو شدند.

این نشست از ساعت ۹ صبح امروز به وقت محلی آغاز شده و تا عصر ادامه خواهد داشت.

در این نشست ID  کارت و کارت شناسایی تک تک اعضای کاروان ورزشی ایران از جمله ورزشکاران، کادر فنی، کادر پزشکی، کادر خبری، مسوولان و کادر بررسی نهایی خواهد شد و مواردی از قبیل اسکان، تغذیه، استفاده از سالن‌های تمرین، حمل و نقل و سایر موارد مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.