کام‌بک عیسی با گل قهرمانی رقم می‌خورد؟
کام‌بک عیسی با گل قهرمانی رقم می‌خورد؟
عیسی آل کثیر مهاجم محبوب پرسپولیسی‌ها چند هفته است که گلزنی را فراموش کرده و امیدوار است پایان خوشی را تجربه کند.

به گزارش حاشیه ورزش، عیسی آل کثیر این فصل را با محرومیت آغاز کرد و تا سیزدهم فروردین امسال از حضور در مسابقات و حتی حضور در تمرینات گروهی پرسپولیس محروم بود. او با وجود دوری از شرایط مسابقه پس از بازگشت خود در آسیا عملکرد قابل قبولی داشت.

آل کثیر همچنین دو تک گل مهم برای سرخ‌ها زد. یکی به استقلال در اولین تجربه دربی خود که در نهایت موجب پیروزی دربی و کسب سه امتیاز شد و دیگری در سوپرجام ایران مقابل تراکتور، قهرمان فصل گذشته جام حذفی که گل او سبب کسب اولین جام او با پرسپولیس شد.

آل کثیر اما چند هفته است که موفق به گلزنی نشده و از بازی سوپرجام به بعد نیز مصدومیتی را تجربه کرد که او را از شرایط ایده آل دور کرده است. او همچنین در دربی حذفی مقابل استقلال مهمترین موقعیت پرسپولیس را خلق کرد که تیر دروازه مانع گلزنی دوباره‌اش در دربی شد و پنالتی‌اش را نیز به بیرون زد تا شب تلخی را سپری کند.

عیسی آل کثیر حالا در تلاش است تا چند هفته نه چندان خوب گذشته را با گلزنی در آخرین بازی فصل جبران کند. گلزنی او و پیروزی پرسپولیس حکم قهرمانی سرخ‌ها را امضا می‌کند و می‌تواند پایان خوشی را برای فصل سخت او رقم بزند. تلاش‌های او در واپسین تمرینات این فصل سرخپوشان نشان از انگیزه بالای این مهاجم برای بازی مقابل پیکان دارد.

  • منبع خبر : ورزش سه