کام‌بک میلواکی در فینال NBA/ یاران یانیس در یک قدمی قهرمانی
کام‌بک میلواکی در فینال NBA/ یاران یانیس در یک قدمی قهرمانی

تیم بسکتبال میلواکی با کسب سومین پیروزی متوالی در فینال NBA، با نتیجه ۳ بر ۲ از حریف خود سانز پیش بیافتد. به گزارش حاشیه ورزش، در پنجمین بازی از سری فینال لیگ بسکتبال NBA، تیم بسکتبال میلواکی باکس موفق شد با نتیجه ۱۲۳ – ۱۱۹ فینیکس سانز را شکست داده و کام‌بک خود در […]

تیم بسکتبال میلواکی با کسب سومین پیروزی متوالی در فینال NBA، با نتیجه ۳ بر ۲ از حریف خود سانز پیش بیافتد.

به گزارش حاشیه ورزش، در پنجمین بازی از سری فینال لیگ بسکتبال NBA، تیم بسکتبال میلواکی باکس موفق شد با نتیجه ۱۲۳ – ۱۱۹ فینیکس سانز را شکست داده و کام‌بک خود در فینال را تکمیل کند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کواتر اول: ۳۷ – ۲۱ سانز

کوارتر دوم: ۲۴ – ۴۳ میلواکی

کوارتر سوم: ۲۹ – ۳۶ میلواکی

کوارتر چهارم: ۲۹ – ۲۳ سانز

در انتهای این دیدار «دوین بوکر» موفق شد با کسب ۴۰ امتیاز برای سانز، امتیاز آورترین بازیکن زمین شود اما نتوانست مانع باخت تیمش شود. «کریس پائول» دیگر گارد سانز نیز با کسب ۲۱ امتیاز و ۱۱ پاس گل دبل دبل کرد.

در سوی دیگر میدان نیز «یانیس آنتتوکونمپو» با کسب ۳۲ امتیاز، نقش پر رنگی در پیروزی میلواکی داشت، اما این «هولیدی» بود که با کسب ۲۷ امتیاز و ۱۳ پاس کل برای میلواکی، دبل‌دبل کرد.

میلواکی باکس در حالی با این برد سری فینال این فصل NBA را ۳ بر ۲ پیش افتاد که دو بازی نخست را به سانز واگذار کرده بود. یاران یانیس بازی‌های سوم، چهارم و پنجم را پشت سر هم بردند تا ضمن کام‌بک در فینال، به یک قدمی قهرمانی برسند.