کاپلو: انگلیس حریف بزرگی نیست/ دوناروما بهترین دروازه‌بان جهان است
کاپلو: انگلیس حریف بزرگی نیست/ دوناروما بهترین دروازه‌بان جهان است

سرمربی سرشناس ایتالیایی از شانس بالای این تیم برای قهرمانی در یورو گفت. او به ستایش از دوناروما پرداخت و او را بهترین دروازه‌بان جهان دانست. حاشیه ورزش : به نقل از کوریره دلو اسپورت، تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را آماده فینال یورو 2020 می کند. آتزوری در دیدار پایانی باید در ومبلی به […]

سرمربی سرشناس ایتالیایی از شانس بالای این تیم برای قهرمانی در یورو گفت. او به ستایش از دوناروما پرداخت و او را بهترین دروازه‌بان جهان دانست.

حاشیه ورزش : به نقل از کوریره دلو اسپورت، تیم ملی فوتبال ایتالیا خود را آماده فینال یورو 2020 می کند. آتزوری در دیدار پایانی باید در ومبلی به مصاف انگلیس برود.

کاپلو درباره این بازی گفت: انگلیس شگفت انگیز است اما حریف بزرگی نیست. انگلیس در خط میانی کیفیت لازم را ندارد اما از نظر بدنی قوی و بسیار جنگنده و پرتلاش هستند. انگلیسی‌ها تنها مهاجم کلاسیک اروپا را دارند و او کسی جز هری کین نیست.

او ادامه داد: انگلیس در دیدار قبلی برابر دانمارک اذیت شد با این حال خود را با شرایط وفق دادند. پیروزی برابر اتریش، بلژیک و اسپانیا روی ایتالیا تاثیر گذاشته است و باعث شده تا آنها با روحیه و انگیزه بالایی به میدان بروند.

کاپلو درباره دوناروما هم گفت: او بهترین دروازه بان جهان است و می تواند کمک زیادی به ایتالیا در دیدار پایانی کند.