کاپیتان اسبق بحرین: فوتبال ایران نسبت به قبل افت کرده است
کاپیتان اسبق بحرین: فوتبال ایران نسبت به قبل افت کرده است

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال بحرین براین باور است که تیم کنونی ایران با وجود این همه لژیونر نسبت به چند سال قبل افت کرده است. او از نقاط قوت کنونی تیم ایران سخن به میان آورد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از البلاد، تیم ملی فوتبال بحرین در هفته دوم دور برگشت […]

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال بحرین براین باور است که تیم کنونی ایران با وجود این همه لژیونر نسبت به چند سال قبل افت کرده است. او از نقاط قوت کنونی تیم ایران سخن به میان آورد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از البلاد، تیم ملی فوتبال بحرین در هفته دوم دور برگشت انتخابی جام جهانی امشب از ایران پذیرایی خواهد کرد.

محمد حسین مدافع سابق بحرین گفت: بازیکنان باید با اعتماد به نفس بالا پای به این دیدار گذارند و ترسی از نام ایران داشته باشند.ایران روی توپ های عرضی، ضربات کرنر و ارسال ها برنامه دارد. آنها در چنین حرکت های تبحر دارند. تمرکز در دفاع و روی آوردن به ضد حملات استراتژی تیم ملی ایران و باشگاه های این کشور است.

محمد حسین در سال ۲۰۰۰ که بحرین با نتیجه سه بر یک ایران را در انتخابی جام جهانی شکست داد یکی از گل ها را به ثمر رساند. او درباره تفاوت تیم کنونی ایران با تیم آن دوران گفت: من براین باور هستم که کیفیت همه تیم های آسیایی پایین آمده است و این تنها شامل ایران نمی شود. ایران در آن سال ها ۱۱ بازیکن در ترکیب داشت که همگی در لیگ های اروپایی بازی می کردند اما الان بازیکنی مطرح و سرشناس در ترکیب آنها نمی بینیم. پیروزی برابر ایران بسیار مهم است چرا که تا ۸۰ درصد زمینه ساز صعود ما به دور بعد می شود.

او در پایان گفت: به نظرم تفاوت زیادی بین ایران و بحرین وجود ندارد. تیم ما طلسمی برای ایران است و با پیروزی برابر این تیم می توانیم با روحیه بسیار بالا ادامه رقابت ها را دنبال کنیم.