کلوپ به درخواست ما درباره ماه رمضان پاسخ مثبت داد
کلوپ به درخواست ما درباره ماه رمضان پاسخ مثبت داد
مهاجم لیورپول اعلام کرد که سرمربی این تیم با درخواست بازیکنان مسلمان برای تغییر برنامه تمرینی در ماه مبارک رمضان موافقت کرد.

به گزارش نخست نیوز  و به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول در دیدار رفت برابر ویارئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با دو گل به پیروزی دست پیدا کرد.

گل دوم لیورپول را در این بازی سادیو مانه به ثمر رساند.

او بعد از بازی گفت: خوشحالیم که در این بازی به پیروزی دست پیدا کردیم. بازی سختی بود اما نتیجه خوبی کسب کردیم و امیدواریم که راهی فینال شویم.

مانه درباره وضعیت بازیکنان مسلمان در ماه مبارک رمضان گفت: بازی کردن و حضور در تمرینات و روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان اصلا آسان نیست. ما قبل از ماه رمضان با هندرسون کاپیتان تیم صحبت کردیم تا او با یورگن کلوپ برای تغییر زمان تمرین صحبت کند. تمرین کردن در صبح و استراحت در بعد ظهر بهتر بود تا اینکه صبح استراحت کنیم و بعد ظهر تمرین.

او ادامه داد: کلوپ با درخواست ما موافقت کرد و این باعث شد که کار ما هم راحت تر شود و نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم به کار بگیریم. روزه گرفتن برای ما سخت است به ویژه اگر در آن روز تیم بازی داشته باشد. با این حال با این شرایط کنار آمده ایم. ما یک کارشناس تغذیه داریم که در ماه رمضان به ما برنامه لازم را می دهد و کار ما را راحت‌تر می‌کند.