کمیل قاسمی: هدفمان قهرمانی در لیگ است
کمیل قاسمی: هدفمان قهرمانی در لیگ است
مدیرفنی تیم انبوه‌سازان هوتن از عزم این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر کشتی آزاد خبر داد و گفت: ۲ کشتی‌گیر روس برای حضور در نیمه نهایی به ترکیب تیم اضافه می‌شوند.

کمیل قاسمی در گفتگو با حاشیه ورزش ، درباره صعود تیم انبوه‌سازان هوتن به نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار کرد: خدا را شکر تیم در شرایط خوبی قرار دارد و با توجه به عملکرد خوبی که بچه‌ها از خود نشان دادند موفق شدیم راهی مرحله نیمه نهایی لیگ شویم. در هفته‌ای که گذشت موفق شدیم نماینده تاکستان را شکست دهیم و خود را آماده دیدار مرحله نیمه نهایی می‌کنیم.

مدیرفنی تیم انبوه‌سازان هوتن، با اشاره به اضافه شدن دو کشتی‌گیر روس به این تیم برای حضور در مرحله نیمه نهایی، گفت: جمال‌اف در وزن ۷۴ کیلوگرم و کودیف در وزن ۶۵ کیلوگرم دو کشتی گیر روس هستند که برای حضور در مرحله نیمه نهایی برای ما به میدان می روند. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با شکست حریفمان راهی دیدار فینال شویم.

وی درباره ترکیب این تیم در مرحله نیمه نهایی خاطرنشان کرد: درباره ترکیب نهایی هنوز به جمع بندی نرسیده‌ایم اما با همه توان به میدان خواهیم رفت.

قاسمی درباره وضعیت داوری‌ها در لیگ کشتی، گفت: بحث داوری همیشه در کشتی وجود داشته است. اگر اشکالاتی از نگاه ما وجود دارد در مقابل، داوران نیز از نگاه خودشان معتقدند که قضاوت درستی داشته‌اند. در کشتی هفته قبل در چند مورد می‌شد داوران به نفع کشتی‌گیران ما قضاوت کنند اما این کار صورت نگرفت. به هر حال در چنین شرایطی قضاوت کار سختی است. امیدوارم داوران عزیز ما در مرحله فینال با آمادگی بدنی و روحی خوبی به میدان بیایند و قضاوت کنند.

دارنده مدال‌های طلا و نقره المپیک و نقره جهان، درباره تجربه مربیگری در لیگ و تفاوت آن با کشتی گرفتن، اظهار کرد: مربیگری دنیای بسیار متفاوتی از دوران قهرمانی است. در کشتی فقط استرس خودت را داری اما در مربیگری باید استرس ۱۰ کشتی‌گیر را داشته باشی. تجربه جدیدی برای من بود و امیدوارم این تجربه باعث شود در آینده بهتر به مسیرم ادامه بدهم.

وی در پایان درباره اینکه هدف تیمش در مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد چیست، گفت: قطعا هدف ما رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ است. کادر مدیریتی، فنی و همه کشتی‌گیران قهرمان جهان و آسیا همدل هستیم تا با شکست تیم بانک شهر به فینال برسیم و با کسب پیروزی در فینال، عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنیم. ما همه تلاشمان را می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم به هدفی که داریم برسیم. من از بچه‌ها انتظار دارم همه توان خود را بکار بگیرند، در این صورت هر نتیجه‌ای بدست بیاید راضی خواهم بود.