سرمربی بارسلونا از بدشانسی تیمش بعد از شکست برابر سلتاویگو گفت. او بار دیگر به جدایی مسی واکنش نشان داد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از ماکا، بارسلونا در هفته سی و هفتم لالیگا با نتیجه دو بر یک برابر سلتاویگو شکست خورد. رونالد کومان بعد از بازی گفت: در نیمه نخست همه […]

سرمربی بارسلونا از بدشانسی تیمش بعد از شکست برابر سلتاویگو گفت. او بار دیگر به جدایی مسی واکنش نشان داد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از ماکا، بارسلونا در هفته سی و هفتم لالیگا با نتیجه دو بر یک برابر سلتاویگو شکست خورد.

رونالد کومان بعد از بازی گفت: در نیمه نخست همه داستان تکراری چند بازی اخیر رخ داد تا جایکه ما بعد از زدن گل نخست چندین موقعیت بسیار خوب گلزنی را از دست دادیم اما حریف روی یک موقعیت به گل تساوی رسید. در نیمه دوم کیفیت نیمه نخست را نداشتیم و با بدشانسی گل خوردیم.

او درباره ادامه کار با بارسلونا گفت: من به این سوال پاسخ نمی دهم چرا که روز گذشته درباره آن صحبت کردم. نیازی نیست که دوباره در این زمینه صحبت کنم.

کومان درباره این سوال که آیا این بازی آخرین دیدار مسی در نوکمپ بود، گفت: امیدواریم که اینگونه نباشد. مسی همچنان بهترین بازیکن جهان است و امشب نشان داد که غیر ممکن است بدون او بازی کنیم. او در فصل جاری ۳۰ گل برای ما به ثمر رساند که امتیازهای زیادی را به ما داد. این سوال را باید از خود مسی پرسید اما ما امیدوار هستیم که او بماند.