کوکه: پیروزی در داربی ارزشمندتر از قهرمانی در لالیگا است
کوکه: پیروزی در داربی ارزشمندتر از قهرمانی در لالیگا است
کاپیتان اتلتیکو مادرید پیروزی در داربی مادرید را ارزشمند تر از قهرمانی در لالیگا و صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا دانست.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از مارکا، اتلتیکو مادرید در دیدار برابر رئال مادرید با تک گلی که کاراسکو از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند به پیروزی دست پیدا کرد.

کوکه، کاپیتان اتلتیکو مادرید بعد از بازی گفت: ما به دنبال نخستین پیروزی خود برابر رئال مادرید در واندامتروپولیتانو بودیم و به خواسته خود دست پیدا کردیم. می‌خواستیم بعد از یک فصل پر نوسان یک پیروزی ارزشمند را به هواداران خود هدیه کنیم و در نهایت به این خواسته بزرگ خود رسیدیم.

او ادامه داد: فرصت‌های خوبی را برابر رئال خلق کردیم و از همان ابتدای بازی نشان دادیم که تنها به پیروزی فکر می کنیم. رئال می توانست بازی را به تساوی بکشاند. به نظرم این بازی بیشتر از سه امتیاز دارد. پیروزی در داربی مادرید ارزشمندتر از قهرمانی در لالیگا و صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا است. پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم به ویژه اینکه تیم برای کسب سهمیه سخت به سه امتیاز نیاز داشت.

کوکه درباره اینکه چرا بازیکنان اتلتیکو برای رئالی ها تونل افتخار نزدند، گفت: این ربطی به روحیه جوانمردی ندارد. من دوستان رئالی زیادی دارم و به همه تبریک گفتم. هواداران تیم اصلا چنین حرکتی را دوست ندارند و ما هم به احترام آنها تونل افتخار نزدیم. برای پیروزی به میدان رفتیم و این مهم ترین چیز بود.