گره 97 کیلوگرم مطابق خواست کادر فنی باز شد! /محمدیان از ورشو به توکیو رسید
گره 97 کیلوگرم مطابق خواست کادر فنی باز شد! /محمدیان از ورشو به توکیو رسید

محمدحسین محمدیان هر چند به دو پیروزی خفیف دو بر دو و یک بر یک مقابل کریمی و شعبانی در جام زیلکوفسکی رسید اما شنیده ها حاکی است دیگر رقابت انتخابی در این وزن برگزار نمی شود. به گزارش حاشیه ورزش، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای شناخت نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد […]

محمدحسین محمدیان هر چند به دو پیروزی خفیف دو بر دو و یک بر یک مقابل کریمی و شعبانی در جام زیلکوفسکی رسید اما شنیده ها حاکی است دیگر رقابت انتخابی در این وزن برگزار نمی شود.

به گزارش حاشیه ورزش، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای شناخت نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد در المپیک توکیو، علی شعبانی، علیرضا کریمی و محمد حسین محمدیان را عازم تورنمنت زیلکوفسکی لهستان کرد.

در پایان رقابت های وزن ۹۷ کیلوگرم جام زیلکوفسکی لهستان، محمدیان دارنده مدال برنز جهان ۲۰۱۴ در نیمه نهایی با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل علیرضا کریمی دارنده یک مدال نقره و ۲ برنز جهان به برتری رسید و در فینال نیز بدون اینکه فنی در جریان مبارزه اجرا شود، برابر علی شعبانی یک بر یک پیروز شد و به عنوان قهرمانی رسید.

هر چند شعبانی در جریان انتخابی تیم ملی برای رقابت های جهانی صربستان که آبان سال گذشته برگزار شد برابر محمدیان به برد قاطع ۸ بر ۴ رسید اما شنیده می شود دیگر قرار نیست انتخابی رو در رو در این وزن برگزار شود تا محمدیان با دو برتری هر چند خفیف مقابل کریمی و شعبانی صاحب دوبنده با ارزش وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در المپیک توکیو شود.

بسیاری معتقدند کادر فنی تیم ملی از همان ابتدا نظر مساعدی بر روی توانایی فنی محمدیان و حضور او در المپیک توکیو داشته و بر همین اساس نیز ظاهرا قرار نیست شاهد رقابت انتخابی دیگری در این وزن باشیم.