گوندوغان: امیدوارم حداقل درس گرفته باشیم
گوندوغان: امیدوارم حداقل درس گرفته باشیم
ایلکای گوندوغان امیدوار است که منچسترسیتی حداقل از دیدار با ساوتهمپتون درس گرفته باشد.

به گزارش حاشیه ورزش ، منچسترسیتی در جام اتحادیه انگلیس به مصاف ساوتهمپتون رفت. سیتی که مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام اتحادیه بود با شکست دو بر صفر در این بازی از صعود به نیمه نهایی بازماند.

ایلکای گوندوغان امیدوار است که منچسترسیتی حداقل از این بازی درس گرفته باشد. این بازیکن ملی پوش پس از شکست غیرمنتظره سیتی گفت: اگر بتوانیم یک چیز خوب از این بازی به دست بیاوریم آن چیز خوب درس گرفتن از این بازی است. باید این دیدار را از یاد برد و به فکر بازی‌های پیش رو بود.

پیش از ساوتهمپتون، منچستریونایتد و نیوکاسل نیز به نیمه نهایی جام اتحادیه رسیده بودند. ناتینگهام فارست نیز پس از شکست ولورهمپتون در ضربات پنالتی در جمع ۴ تیم حاضر در نیمه نهایی جام اتحادیه قرار گرفت.

گوندوغان از سال ۲۰۱۶ برای سیتی بازی می کند. قرارداد او در پایان این فصل به پایان می رسد. اخیراً حتی گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه گوندوغان می تواند در تابستان از سیتی جدا شود نیز مطرح شده بود.

منچسترسیتی بعد از چند سال قهرمانی در لیگ برتر به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان است. پپ گواردیولا که قراردادش در سال ۲۰۲۳ با منچسترسیتی به پایان می‌رسد، این تیم را به چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر رسانده اما بزرگ‌ترین قهرمانی قاره یعنی لیگ قهرمانان اروپا را به دست نیاورده است. بهترین نتیجه او در لیگ قهرمانان با سیتی کسب نایب قهرمانی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ بوده است.