یونایتد هویتش را از دست داده است
یونایتد هویتش را از دست داده است
دیوید بکام بر این باور است که رفتن برخی بازیکنان باعث از دست دادن کاریزمای منچستریونایتد شده است.

حاشیه ورزش:

دیوید بکام، اسطوره منچستریونایتد و رئیس فعلی باشگاه اینترمیامی، در مصاحبه‌ای با اتلتیک به این موضوع اشاره کرد که منچستریونایتد هویت خود را از دست داده است.

انتقاد بکام با توجه به نتایج بدی که در این باشگاه در فصل‌های اخیر به دست آمده، مانند هیزم اضافه به آتش طرفداران این باشگاه است که مدت‌هاست از شرایط تیم محبوب خود ناراضی هستند.

بکام گفت: “فکر می‌کنم 5 یا 10 سال گذشته دوران سختی برای منچستریونایتد است، اما از زمانی که سرمربی (سر الکس فرگوسن) باشگاه را ترک کرد، اینطور است. فقط این نبود، ما بازیکنانی مانند رایان گیگز، روی کین و گری نویل را از دست دادیم، همه این بازیکنان مدت زیادی در یونایتد بودند.

بکام: یونایتد هویتش را از دست داده است شما این بازیکنان را از دست می‌دهید که بخشی از باشگاه است و یونایتد هم هویت خودش را از دست می‌دهد. می‌دانستیم که لحظه سختی برای باشگاه خواهد بود. ما دوست داریم این به سرعت تغییر کند، چون فکر می‌کنم برای مدت طولانی اینطور بوده است.”

یونایتد دو هفته مانده تا پایان لیگ برتر برای حضور در لیگ اروپا یا کنفرانس اروپا می‌جنگد. آینده اریک تن هاخ به‌عنوان سرمربی در هاله‌ای از ابهام است و او به همراه تیمش فینال جام حذفی مقابل منچسترسیتی را پیش رو دارند.

  • منبع خبر : ورزش سه