یکی از بهترین بازی‌های تیم ملی
یکی از بهترین بازی‌های تیم ملی
یکی از بهترین بازی‌های تیم ملی را در مقدماتی جام جهانی این دوره مقابل سوریه شاهد بودیم

به گزارش حاشیه ورزش :بیژن ذوالفقارنسب در مورد پیروزی 3 بر صفر تیم ملی مقابل سوریه اظهار داشت: به نظرم یکی از بازی‌های خوب تیم ملی را در این دوره از مسابقات شاهد بودیم. در همه خطوط بازیکنان خیلی آماده ظاهر شدند، به خوبی وظایف‌شان را انجام دادند و همبستگی خوبی در تیم شاهد بودیم. تیم سوریه را هم کنترل کردیم، تحت فشار قرار دادیم و به راحتی هم به این تیم گل زدیم. در واقع یکی از بهترین بازی‌های تیم ملی را در این دوره شاهد بودیم.

مربی اسبق تیم ملی در مورد تعویض‌هایی که در نیمه دوم انجام شد، اظهار داشت: وقتی تیم مسلط به حریف است مربی بازیکنان خوبی که روی نیمکت دارد را هم به میدان می آورد تا به آنها فرصت بازی داده شود که در این مسابقه سرمربی چنین کرد و همه بازیکنانی که در میدان حاضر شدند خوب بازی کردند.

ذوالفقارنسب در مورد اینکه می‌توانیم بگوییم به جام جهانی صعود کرده‌ایم، اظهار داشت: بله، به جام جهانی صعود کرده‌ایم اما چهار بازی دیگر باقی مانده است که باید شخصیت و انضباط تیمی را در این دیدارهای باقیمانده رعایت کنیم. باید در بازی‌های باقیمانده سالم و پاک بازی کنیم و در مسابقه جدیت داشته باشیم.باید به همه حریفان احترام بازی بگذاریم و بهترین بازی‌هایمان را در چهار مسابقه باقیمانده انجام بدهیم. نباید حریفان و بازی‌های باقیمانده را ساده تلقی کنیم. بازیکنان نباید رفتار غیر ورزشی در این چهار بازی انجام بدهند زیرا اکنون همه نگاه‌ها به تیم ملی کشورمان است که با اقتدار در این بازی‌ها حضور پیدا کرده‌ است.