۱۰ مکان گردشگری قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲
۱۰ مکان گردشگری قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲
جام جهانی ۲۰۲۲ به هواداران این فرصت را نیز می دهد تا از مکان های زیبای کشور قطر لذت ببرند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از بولاویپ، همین نزدیکی است! تنها چند هفته تا شروع جام جهانی قطر ۲۰۲۲ فاصله داریم و بازیکنان فوتبال و هواداران از سراسر کره زمین در حال آماده کردن آخرین جزئیات برای شروع ماجراجویی جدید هستند و به همین دلیل امروز در مورد ۱۰ مکان گردشگری کشور میزبان صحبت خواهیم کرد.

جام جهانی فوتبال برای اولین بار در خاورمیانه برگزار می‌شود، بنابراین شوک فرهنگی جالبی برای همه شرکت کنندگان خواهد بود، زیرا در آن منطقه آداب و رسوم کاملاً متفاوت است.

در واقع، این دوره یکی از جذاب‌ترین دوره‌های جام جهانی است زیرا علاوه بر مسابقات فوتبال، می‌توانید از شگفتی‌های معماری، غذا، مناظر زیبا و جاذبه‌های بی پایان کشور قطر لذت ببرید.

از چه مکان‌هایی در قطر دیدن کنیم؟

قطر به اندازه سایر میزبانان مانند برزیل، روسیه یا آفریقای جنوبی کشور بزرگی نیست، بنابراین هواداران می‌توانند در مدت حضور خود در قطر کاملا کل کشور را زیر و رو کنند.

موزه هنر اسلامی

 

 

 

صحرای سفید

 

 

می‌توانیم با شتر و یا با وسیله نقلیه‌ عمومی به اینجا سفر کنیم. حتی می‌توانیم یک شب را در چادر سنتی سپری کنیم و از منظره زیبا در این صحرا لذت ببریم که دارای آب و هوای مطبوعی است.

سوق واقف

 

 

 

 

 

یکی از بازارهای مهم شهر دوحه در کشور قطر است. این بازار محل فروش سنتی لباس، حیوانات، پارچه، ادویه‌جات، صنایع دستی و سوغاتی به حساب می‌آید. بخش گردشگری این بازار همچنین دارای رستوران‌های مدرنی است. این بازار با قدمت تقریباً صد ساله، یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر دوحه است.

دهکده

 

 

 

این مرکز خرید از ونیز الهام گرفته شده است، در واقع می‌توانید با تله کابین از آن دیدن کنید و اقلام و کالاهای مختلف و متنوعی را در این مرکز خرید تهیه کنید.

مروارید قطر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • منبع خبر : ورزش سه