۳ توپ طلا برای نیمار می‌سازم
۳ توپ طلا برای نیمار می‌سازم
ستاره برزیلی بارسلونا درباره دلیل ناکامی نیمار در رسیدن به توپ طلا سخن به میان آورد. او همچنین فلورنتینو پرس را دلیل ثبات رئال می‌داند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از EFE، دنی آلوس یکی از خریدهای بارسلونا در فصل نقل و انتقالات زمستانی است. او درباره دلیل نتایج خوب رئال مادرید در سال های اخیر گفت: رئال مادرید یکی از محترم ترین افراد را در رأس باشگاه خود دارد و او کسی جز فلورنتینو پرس نیست. پرس در رئال کارهای بزرگی انجام داده است. او تنها به باشگاه رئال و موفقیت آن فکر می کند. پرس توانسته چالش های بزرگی را در رئال پشت سر بگذارد. به نظرم دلیل اصلی ثبات این باشگاه، پرس است.

آلوس ۳۸ ساله در نخستین بازی بارسلونا در سال جدید به خاطر ابتلا به کرونا نمی تواند به میدان برود.

او درباره این سوال که چرا نیمار در رسیدن به توپ طلا ناکام بوده است، گفت: نیمار به خاطر رای گیری نتوانسته به این جایزه برسد چرا که مردم به کسانی که دوست دارند رای می دهند. به نظر می رسد که بعضی سبک بازی نیمار را دوست ندارند. من به سبک بازی او علاقه دارم و این بازیکن را شایسته کسب توپ طلا می دانم. من خودم سه توپ طلا می سازم و آنها را به نیمار هدیه می دهم (با خنده).

آلوس درباره قهرمانی آرژانتین با مسی در کوپا آمه‌ریکا هم گفت: من همواره دوست داشتم که خودم این جایزه را به دست آورم و اگر این امکان وجود نداشت، قهرمانی به یکی از دوستانم برسد. بسیار خوشحالم که مسی توانست جام قهرمانی را بالای سر برد. او همواره آرزو داشت که قهرمانی ملی داشته باشد و به این خاطر برای او خوشحالم.