10 بازیکن در فهرست خروجی منچستریونایتد
10 بازیکن در فهرست خروجی منچستریونایتد
این روزها از اردوی شیاطین سرخ اخبار مختلفی در مورد جذب بازیکن به گوش می رسد ولی آنها به فکر فروش بازیکن نیز هست

به گزارش حاشیه ورزش، منچستریونایتد سخت به دنبال تقویت خود برای فصل بعد است تا پس از سال 2013 بالاخره بتواند فاتح لیگ برتر شود. برای این مهم اخیرا جیدون سانچو با 85 میلیون یورو از دورتموند جذب شد. رافا واران از رئال نیز با 50 میلیون یورو راهی یونایتد خواهد شد تا خط دفاعی این تیم بیش از پیش تقویت شود. یونایتد همچنین به جذب جولز کنده مدافع سویا، کیه ران تریپیر مدافع راست اتلتیکو و نیز ادواردو کاماوینگا هافبک دفاعی رن نیز فکر می کند.

تردیدی نیست که یونایتد برای فیرپلی مالی باید چندین بازیکن خود را نیز به فروش برساند. پل پوگبا اصلی ترین گزینه یونایتد برای حفظ توازن مالی است و گفته می شود او که تا 2022 قرارداد دارد با 50 میلیون یورو به پی اس جی خواهد رفت.

طبق گزارش میرر، از بین داوید دخیا و دین هندرسون دو گلر یونایتد یکی جدا خواهد شد که شانس دخیا بیشتر است. علاوه بر اینها 8 بازیکن دیگر نیز در فهرست خروج قرار دارند و باشگاه تلاش خواهد کرد از بین آنها تعدادی را به تیم های دیگر قطعی یا قرضی انتقال دهد.

بازیکنانی چون جسی لینگارد، برندون ویلیامز، دیوگو دلوت، الکس تلس، فیل جونز، آندرس پریرا، دنیل جیمز و نیز آنتونی مارسیال در لیست سیاه یونایتد قرار دارند.

هدف سران باشگاه کسب 120 میلیون یورو از فروش بازیکنان است و باید دید به فاصله یک ماه تا پایان نقل و انتقالات، چه عملکردی در این زمینه خواهند داشت.

  • منبع خبر : ورزش سه