2 تاریخ احتمالی برای معارفه امباپه در رئال
2 تاریخ احتمالی برای معارفه امباپه در رئال
انتقال کیلیان امباپه به رئال هنوز رسمی نشده ولی در اسپانیا اطمینان دارند که به زودی همه چیز نهایی خواهد شد و حتی در مورد معارفه او گمانه زنی ها شروع نیز شده است.

به گزارش “حاشیه ورزش “، چهارشنبه رسانه های اسپانیایی خبر از قطعی شدن انتقال کیلیان امباپه به رئال دادند و پیش بینی کرده اند که این اتفاق تا روز یکشنبه(امروز) رخ خواهد داد. رئال به عنوان دومین پیشنهاد، 170 + 10 میلیون یورو را برای پی اس جی مطرح کرد ولی هنوز پی اس جی پاسخی رسمی نداده، هرچند رسانه های نزدیک به باشگاه پاریسی ادعا کرده اند که این پیشنهاد نیز رد شده است.

امباپه چندین پیشنهاد تمدید پی اس جی را رد کرده و به هم تیمی هایش نیز گفته است که راهی رئال خواهد شد.

 

 

در رئال مادرید اطمینان دارند که بالاخره با پی اس جی بر سر انتقال امباپه به توافق خواهند رسید و حتی گمانه زنی در مورد تاریخ معارفه ستاره فرانسوی نیز شروع شده است.

11 روز دیگر زمین چمن ورزشگاه برنابئو نصب خواهد شد تا همه چیز برای بازی روز شنبه دو هفته بعد(20 شهریور) برابر سلتا مهیا شود. این اولین دیداری خواهد بود که رئال پس از پاندمی کرونا و بازسازی برنابئو در این ورزشگاه برگزار خواهد کرد. هر سه بازی نخست رئال در لالیگا به درخواست باشگاه، خارج از خانه بود تا برنابئو مهیای میزبانی شود.

 

 

 

 

رئال قصد دارد در صورت رسمی شدن انتقال امباپه، روز بازی با سلتا و پیش از شروع مسابقه، امباپه را به هواداران معرفی کند، هرچند که به دلیل پروتکل های لالیگا، تنها قرار است نیمی از ظرفیت ورزشگاه پر شود.

گزینه دیگر، برگزاری معارفه امباپه در کمپ والدبباس و ورزشگاه دی استفانو است و برای این مهم نیز روزهای 9 و 10 سپتامبر(18 و 19 شهریور) مد نظر هستند.