2 نماینده وزنه‌برداری آماده حضور در المپیک هستند
2 نماینده وزنه‌برداری آماده حضور در المپیک هستند
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری مردان از آمادگی ۲ نماینده ایران برای حضور در بازهای المپیک توکیو خبر داد و گفت: آخرین جلسه تمرینی «علی داودی» و «علی هاشمی» ۲ نماینده کشورمان روز پنجشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش حاشیه ورزش، «محمدحسین برخواه» سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری مردان ایران در خصوص وضعیت تمرینات و آمادگی نمایندگان ایران در آخرین روزهای باقیمانده تا اعزام به بازی‌های المپیک توکیو اظهارداشت: اردوهایی که پشت سرگذاشتیم هم اردوی رامسر و هم اردوی فعلی در کمپ تمرینی آزادی، خیلی خوب بود. «علی هاشمی» و «علی داودی» به لحاظ بدنی و ذهنی در شرایط خوبی قرار دارند و برای مسابقات آماده‌اند.

برخواه افزود: انشاالله پنجشنبه روز عید غدیر، آخرین تمرین را انجام می‌دهیم و شب تیم برای مسابقات المپیک اعزام می‌شوند و روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در توکیو تمرینات را پیگیری خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی با طلب دعای خیر از مردم کشورمان برای موفقیت نمایندگان وزنه‌برداری در اوزان ۱۰۹ و به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم، خاطرنشان کرد: وضعیت جدول مسابقات و حریفان هم طوری هست که امیدوار هستیم ملی‌پوشان به نتیجه مطلوبی که شایسته تلاش‌هایشان هست، دست پیدا کنند.

رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های المپیک توکیو روزهای ۱۲ و ۱۳ مرداد برای نمایندگان ایران پیگیری می‌شود. علی هاشمی روز ۱۲ مرداد در دسته ۱۰۹ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌رود و «علی داودی» باید در روز ۱۳ مرداد مصاف سختی با «لاشا تالاخادزه» غول گرجستانی دسته به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم داشته باشد.

  • منبع خبر : ایرنا