با سیستم استقلالی‌ام بازی می‌کنیم
با سیستم استقلالی‌ام بازی می‌کنیم
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: از فردا با سیستمی که در نفت، ذوب آهن و استقلال اجرا کردم، بازی می‌کنیم.

به گزارش حاشیه ورزش ، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی با شهر خودرو، اظهارکرد: بازی بسیار سختی داریم زیرا شهرخودرو هفته گذشته مقابل گل گهر که به نظر من یکی از بهترین تیم های لیگ است، لقمه گلوگیری شد. باز هم اعتقاد داریم که امسال فاصله بین تیم ها خیلی نیست و تیم ها بسیار نزدیک به هم بازی می کنند و شاید از هفته شانزدهم یا هفدهم تکلیف تیم های صدر جدول مشخص شود و مابقی تیم ها به صورت فشرده با هم مبارزه می کنند.

وی افزود: امیدوارم که تیم ما باتوجه به شرایطی که داریم و تمریناتی که در طول هفته داشتیم بتوانیم اولین سه امتیاز خانگی را به دست آوریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به این سوال که فکر نمی کنید بردن در خانه به یک معضل تبدیل شده است؟ گفت: خیر! زیرا هفته های گذشته بازی های سنگینی داشته ایم و با تیم های متمول بازی کرده ایم و به نظر روندمان خوب بوده است. طبیعی است که وقتی با تیم های پرقدرت بازی داریم روند خیلی متفاوت است. ان شاءالله باتوجه به این که شکل تاکتیکی مان را تغییر داده ایم، فردا با دو مهاجم بازی می کنیم.

وی درباره مصدومان تیمش، بیان کرد: جعفری دوران نقاهت را طی می کند و از فردا یا دو روز دیگر به تیم اضافه می شود. اهل شاخه هم روند خیلی خوبی را طی می کند و فکر می کنم در نیم فصل او را داشته باشیم. مطلق زاده و جبیره هم به اردوی تیم اضافه شدند. تقریبا در حال کامل شدن هستیم و مصدوم هایمان خیلی کم شدند. شروین بزرگ هم مصدوم بود و در اختیار تیم پزشکی بود و فکر می کنم فردا جزو ۱۱ نفر باشد.

منصوریان گفت: از فردا با سیستمی که در نفت، ذوب آهن و استقلال اجرا می‌کردم، بازی می کنیم. با دو مهاجم بازی می کنیم و البته باید مراقب عقب تیم هم باشیم.